Trump: Bir ülkenin lideri çok iyi anlaştığım Erdoğan'ı aramamı istedi

Bu konuyu okuyanlar

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,139
Çok şükür Ülkemiz hep dikkate alınan bir ülke, liderimiz ise saygı duyulan bir lider konumunda, bu durumdan vatansever bir vatandaş olarak ancak gurur duymalıyız.
Ülke dikkate alınıyor da, lider için ne bakımdan dikkate alınıyor orası tartışılır. Youtube üzerinde birsürü yabancı ülke röportajı var.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Açıkçası benim gözümde ikiside aynı Amerika başkanı olsada bizim ülke için hiçbir şey değişmez. Genel olarak Amerika'ya karşıyım.

Ama Joe Biden daha çok savaş yanlısı gibi geliyor gerek söylemleri gerekse açıklamaları ile. ( Trump Ortadoğudan çıkmak istiyor gibi ama onada üst akıl izin vermiyor gibi. Trump'a kalsa oralar boşuna masraf Amerika'ya )

Bizim çıkarlarımıza zarar gelmesinde başa kim gelirse gelsin. Ama sıcak temas kurmuş Trump'un başta kalması ülkemiz için kısmen daha faydalı olacaktır kanısındayım. Joe Biden başkan olursa Suriye Doğu Akdeniz Libya vb bir sürü alanda dengeleri bozabilir kurulmuş düzeni yıkabilir. Herşey baştan başlar öyle olursa gerek çatışmalar gerek kan gözyaşı ve milyonlarca Suriyeli Mülteci... Şehit ve maddi manevi zarar.

SHKFTT

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Amerikada yapılan anket sonucunda bidenin açık ara farkla önde olduğunu gördüm

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
vur birini ötekine tabirinin yaşayan karşılığı trump,biden.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Amerikada yapılan anket sonucunda bidenin açık ara farkla önde olduğunu gördüm

İlk seçimdede öyle diyorlardır Trump ezdi geçti.

Ben tekrar TRUMP kazanacak ve karşı taraf oylar çalındı seçimde hile var naraları atacak diye düşünüyorum. Gerçek Amerikalı ve Milliyetçi bir adam Trump gibi birisini görmek ister ülkenin başında.

Rae8Xiep

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
sarı trup onu ciddiye almayın biden oda bunağın teki günümüz koşullarına uyumsuz... ortada adayda yok...

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
Ulen bu adamın sözlerinin yarısı yalan, diğer yarısı da abartı.

Seviyor böyle şeyleri turpçum