Trt eba tv sinyal çekmiyor

Bu konuyu okuyanlar

'Tarık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Arkadaşlar trt Eba TV lise kanalında benim 9 ve 9.30 da derslerim var ama hiç bir Eba TVde de sinyal çekmiyor

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Arkadaşlar trt Eba TV lise kanalında benim 9 ve 9.30 da derslerim var ama hiç bir Eba TVde de sinyal çekmiyor
Sinyal çekmiyordan kastınız "Kanal Listesi"nde mi bulunmuyor yoksa kanalı açtığınızda "Sinyal Yok" mu diyor?

Eğer sorun birinci ise: Kanal listesini sıfırlayın, yeniden taratın. (Kendiniz istediğiniz kanalları bir listeye falan eklediyseniz hepsi silinir baştan ayarlamak zorunda kalırsınız.)

Eğer ikinci ise: Maalesef bir fikrim yok. :/

'Tarık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Şimdi sinyal yok diyor trt eba tv lise hd de ama hd olmayan kanalını ekledim bu sefer kanal listesinde gözükmüyor

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Şimdi sinyal yok diyor trt eba tv lise hd de ama hd olmayan kanalını ekledim bu sefer kanal listesinde gözükmüyor
Hocam kanal listesi eğer üstte bahsettiğim gibi sizin seçtiğiniz belli kanalların bir listesiyse bütün kanalların listesine girip bulmanız gerekir.

Yani kanal frekansını eklediyseniz "Tümü/Tüm Kanallar" gibi bir listeye eklenir. Eğer sizin televizyon içinde kendi oluşturduğunuz bir liste varsa yeni eklediğiniz kanalı o listeye de eklemeniz gerekmekte.

Son düzenleme: