• 5.000 TL altı en iyi Xiaomi telefonlar!

    SDN editörü Samet Jankovic, 5.000 TL altı en iyi Xiaomi telefonları araştırdı. Videoda, belirtilen aralıkta en iyi fiyat performans Android telefonları beğeninize sunuyoruz.

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Rektör
Emektar
Katılım
12 Eylül 2009
Mesajlar
13,809
Çözümler
2
Reaksiyon puanı
18,216
Puanları
113
Yaş
37
2aa22bcb-f9aa-471a-8d9f-f1774340469f.jpg

%100 ÇOCUK sloganıyla yola çıkan Türkiye’nin ilk ve tek çocuk kanalı TRT Çocuk’un ortalama 25 programı her gün reyting listesinde ilk 100’e giriyor.

2008 yılında, ilk ve tek çocuk kanalı olarak yayın hayatına başlayan TRT Çocuk’un başarısı artarak devam ediyor. TRT Çocuk, 3-12 yaş grubu çocuklara yönelik, pedagojik normlarda, özenle hazırladığı programları ile çocuk ve ebeveynlere, kaliteli, yenilikçi, evrensel bir yayın sunuyor.

TRT Çocuk’un Doru, Canım Kardeşim, Bulmaca Kulesi, Harika Kanatlar, Rafadan Tayfa, Elif’in Düşleri, Bu Ne Bu, Çılgın Orman, Arı Maya, İbi, Dodohando, Çizgi Film Makinesi, Ekoların Bahçesi, Rüzgar Gülü, Pepee, Tel Ali, Pırdino, Keloğlan gibi başarılı programları her gün reyting listesinde ilk 100’de yer alıyor.

Gelişmiş ve sürekli yenilenen teknik alt yapısı, çocuk odaklı tek yerli ulusal kanal olması ve Türkiye’nin tüm çocuklarına ulaşabilmesi, sosyal sorumluluk sahibi, çevreye duyarlı, insan ilişkileri güçlü bir nesil yetiştirme çabasıyla, TRT Çocuk kısa sürede ebeveynlerin güvendikleri tek çocuk kanalı haline gelmiştir.

Milli kültürden, tarihten, sanat ile edebiyat geçmişinden gelen kahramanlardan ve hikâyelerden esinlenen TRT Çocuk, bu sayede zengin bir yerel içerik üreterek yayınlarını büyük oranda yerli hale getirmiştir.

Ranini.tv
 
Üst