Troy Fenerbahçe Forması Giyecek!

RuNaL

Dekan
Onursal Üye
http://forum.shiftdelete.net/fenerb...acoglu-8-aralik-cumartesi-1900-t13579.20.html

bilgisi olmayanlar verdiğim linkten bilgi sahibi olabilirler :)

lütfen bu konu dursun hatta bi kaç hafta sabit dursun (A)

bahane istemiyoruz troy, yok bulamadım etmedim sıcagı sıcagını giyip ekleyeceksin buraya konunun başına yetkin var nasılsa sen eklemezsende ben eklerim B))

şunu bil benim ilk kurbanım sen olmadın son da olmayacaksın :D :D :D

Fenerbahce ye ve bana tşk edin arkadaşlar :D :D SDN yi artık daha cok seviyorum :D :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=T1-VEsISmfM

WaterBoy

Profesör
Troyun ne giydiği beni ilgilendirmez ne isterse onu giyer sen nasıl o formayı giy diyosan bende giyme deme hakkına sahibim dimi?
beni gelecek Gs-Fb Ali Samiyendeki maç ilgilendirir orda biz fb lilere ne giydircez bakalım (&) (&) (&)

Edit : Hakaret içeren mesaj...

RuNaL

Dekan
Onursal Üye
arkadaşım iddaa ya girdik ve hala sana arkadaşım diyorum farkındaysan

ve kaybetti iddaa'yı ve kelimeleri dikkat etmen konusunda ısrar ediyorum

Link

Profesör
Onursal Üye
WaterBoy dedi ki:
Troyun ne giydiği beni ilgilendirmez ne isterse onu giyer sen nasıl o formayı giy diyosan bende giyme deme hakkına sahibim dimi?
beni gelecek Gs-Fb Ali Samiyendeki maç ilgilendirir orda biz fb lilere ne giydircez bakalım (&) (&) (&)

Uyarı !!

WaterBoy Troy'un ne giydiği seni ilgilendirmeyebilir, ancak beni ilgilendiren bir konu var, takımlara ait formalar için hakaret içerikli sözler yazamazssın, ısrarla yazmaya devam ediyorsun, yazmaya devam edersen forumdaki son mesajların olur.

WaterBoy

Profesör
Link dedi ki:
WaterBoy dedi ki:

Uyarı !!

WaterBoy Troy'un ne giydiği seni ilgilendirmeyebilir, ancak beni ilgilendiren bir konu var, takımlara ait formalar için hakaret içerikli sözler yazamazssın, ısrarla yazmaya devam ediyorsun, yazmaya devam edersen forumdaki son mesajların olur.
bi daha olmaz işin içinde cimbom olduğu zaman kendimi tutamıyorum ben,kendime hakim olamıyorum ben ya :L

Bu arada Link hocam sen bu son mesajların olur dediğin için değil hata yaptığımı anladığım için bu mesajı yazdım.

RuNaL

Dekan
Onursal Üye
bende kaybederim ama karşıda ki insanı da düşünürüm aynı şeyleri o bana yapsa vereceğim tepkiyi ;)

WaterBoy

Profesör
RuNaL dedi ki:
bende kaybederim ama karşıda ki insanı da düşünürüm aynı şeyleri o bana yapsa vereceğim tepkiyi ;)
şu son iki gündür birisi bana aynı şeyi yapsa ona vereceğim tepkiyi düşünür durumdayım :^)

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
walla ofise de geldim ama ortalıkta fener forması yok. perşembeden önce bulamam sanırım.