Troy ayağını kırmış ! :O

Bu konuyu okuyanlar

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Birileri beddua etmiş olmasın. Allah acil şifalar versin. Daha büyük felaketlerden korusun.

1qaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ALLAH'tan acil şifalar diliyorum. kardeş geçmıs olsun kısın ne ısın wardı kayak yapmayla kayak yapmanın zevkı yazın cıkıo xD
GeÇmİş OlSuN !!!

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
msn de demişti evet hatırlıyorum :D

benimde çok hızlı sıcak çay içtigimden dolayı dilim acıyo :(

geçmiş olsun tiyol en hızlısından iyileşmesi dilegiyle ;)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
çok sağ olun arkadaşlar.

olay nasıl oldu hemen anlatayım.

yer: kartalkaya / bolu

kayak yapmak için otelden ayrıldım. yarı yolda gözlük almadığımı fark ettim. hava çok düzgündü o nedenle gözlüksüz de kayarım diye düşündüm. lift ile tırmanmaya başladım. tepeye çıktığımda bir fırtına başladı anlatamam. kaldım *öt gibi.

mecbur bir şekilde inilecek aşağıya. ama kar taneleri de gözüme kurşun gibi geliyor acıtıyor. gözümü açıyorum kapatıyorum milisaniye süre falan. gördüğüm kadarıyla 4-5 saniye gözüm kapalı gidiyorum sonra tekrar açıyorum.

o ara pistin dışna doğru kaymışım ve çukura girdim. kayak takımının sağ ayağımdaki parçası fırladı ama soldaki biraz geç fırladı o arada da dizim döndü.

bi yanma oldu, ben kırıldı sandım ama kırılma yok. ayak parmaklarımı oynatabiliyorum falan. sonra tekrar takımları giydim ve yavaş yavaş otele doğru gittim. buz tedavisi falan derken 1 hafta oldu geçmedi.

doktora gittim. mr çektirsen iyi olur dedi. gittim mr çektirdim. çıktılarını almaya gittiğimde adam bana "senin ayak kırılmış" dedi. "ya sen benle dalga mı geçiosun, ben buraya yürüyerek geldim, filmler karışmıştır mülayim ters olayı falan filan" derken karışma da yok gerçekten de benim diz tarafında kırılma varmış.

doktor şimdi çelik bağlı bir dizlik ve koltuk değneği verdi 6 hafta sol ayağa basmak yok dedi.

2 gün oldu işte.

hepiniz sağlığınıza çok dikkat edin.

bol bol şükredin.

etrafınızda sakat olanlar varsa lütfen yardım edin, ilgi gösterin, paylaşın.

durum budur :(

hepinize teşekkürler.

konsolos

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tekrar geçmiş olsun.

Metroda yer verdiklerinde ağlamaklı olmuşsundur sen şimdi. :(

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
troy gezer türkiyeyi kırar ayağını boluda ne işin var.Geçen sefer belekteydin.

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Ben dedim forumu bırakıp gitme diye :D

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Yaşına hürmet mi :D 28 yaşında daha :D Duyanda 50 60 yaşında sancak :D

jonjon

Profesör
Reaksiyon puanı
54
geçmiş olsun geçici nede olsa :) dikkatli ol yinede ;)

CZC

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle geçmiş olsun..
Yıllık bilmemkaç milyon TL geliri olan bir site sahibinin mangal yaparken gıda zehirlenmesi yaşayacak hali yoktu dimi? ) Elite bi hayatın kazaları bunlar-,alış derim ;)
Metroda, belediye otobüsü ve diğer halka açık ulaşım araçlarında gazilere,hamile bayanlara ve bedensel anlamda engellilere yer vermek gerektiği gibi bir tabela vardır hep. Sana yer vermiş olmaları güzel.. Ben ayağımı kırdığımda kendimi zenci gibi hissetmiş ve 40 küsur gün boyu gerektiğinde paso taksiye binmiştim mecburen,inşallah platin,serve gibi şeyler takma gereği duymazlar da acı çekmezsin..

Bu arada olaydan anında haberi olan ve konu açan arkadaşa da tebrikler.. Yakında mod olarak görülmeyi haketti bence; bu son dakika gelişmesini izleyicilere aktararak.. :)

Bol yeşil sebze almaya çalış diyeyim son olarak.. (Dr lar bana öyle demişti ama bi işe yaramamıştı,alçı 45 günden önce çıkmazz) :)

berckai

Profesör
Reaksiyon puanı
9
troy abimizin hayatına eşinden daha fazla karışmaya başladık hadi hayırlısı

jascuha

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle geçmiş olsun..
Yıllık bilmemkaç milyon TL geliri olan bir site sahibinin mangal yaparken gıda zehirlenmesi yaşayacak hali yoktu dimi? ) Elite bi hayatın kazaları bunlar-,alış derim ;)
Metroda, belediye otobüsü ve diğer halka açık ulaşım araçlarında gazilere,hamile bayanlara ve bedensel anlamda engellilere yer vermek gerektiği gibi bir tabela vardır hep. Sana yer vermiş olmaları güzel.. Ben ayağımı kırdığımda kendimi zenci gibi hissetmiş ve 40 küsur gün boyu gerektiğinde paso taksiye binmiştim mecburen,inşallah platin,serve gibi şeyler takma gereği duymazlar da acı çekmezsin..

Bu arada olaydan anında haberi olan ve konu açan arkadaşa da tebrikler.. Yakında mod olarak görülmeyi haketti bence; bu son dakika gelişmesini izleyicilere aktararak.. :)

Bol yeşil sebze almaya çalış diyeyim son olarak.. (Dr lar bana öyle demişti ama bi işe yaramamıştı,alçı 45 günden önce çıkmazz) :)

yazdıklarında ciddi isen sormak isterim milyon tl kazanan bir sitenin sahiplerinden veya yöneticilerinden birisi neden metro yu kullansın? kaldıki metroyu koltuk deynekleriyle kullanmak ne kadar güç bir iş. ahım şahım para kazanan birsinin metroda işi ne? taksi tutmak varken...ikincisi her kayak yapabilen elite mi oluyor? kaldıki kayak takımı kiralamak ve kayak yapmak okadar pahalı bişey değil tabi otelde uzun süre kalmadığın sürece... biraz eziklik duygusu sezdim sende:mrgreen:

neyse Troy kardeşimize geçmiş olsun

CZC

Profesör
Reaksiyon puanı
1
yazdıklarında ciddi isen sormak isterim milyon tl kazanan bir sitenin sahiplerinden veya yöneticilerinden birisi neden metro yu kullansın? kaldıki metroyu koltuk deynekleriyle kullanmak ne kadar güç bir iş. ahım şahım para kazanan birsinin metroda işi ne? taksi tutmak varken...ikincisi her kayak yapabilen elite mi oluyor? kaldıki kayak takımı kiralamak ve kayak yapmak okadar pahalı bişey değil tabi otelde uzun süre kalmadığın sürece... biraz eziklik duygusu sezdim sende:mrgreen:
neyse Troy kardeşimize geçmiş olsun

Ben de sende hafif bir holiganlık sezdim cunyır ninja kardeşim.. Benim yazdıklarım beni bağlar, bi sorun varsa yöneticiler yorum yapar, sen değil, bilmem anlatabildim mi?

Troy veya Hakkı Alkan'nın SDN in sahibi olmasına rağmen arabası olmadığını ve metro-belediye otobüsü gibi toplu taşıma araçlarını kullandığını bilenlerdenim. Bu bir ayıp değil, tam tersine Troy'un artısıdır buradan bakıldığında. Anadolu deyimiyle bi yerlerinin kalkmadığını gösterir.. Ve bana göre kötü bi puan değildir, zıplamamak lazım tamam???

Eziklik veya ezginlik moduna hiç geçmeyelim derim, "kroyum ama para bende" moduna geçmek gerekirse baya bi şınav çekersin bence..

Hayırlı traşlar..

extra_terrestre

Doçent
Reaksiyon puanı
1
gecmis olsun. ayaginizin kirik yeri kaynarken kireclenmemesi için umarim gereken ilacalari aliyorsunuzdur yoksa uzun sure topallayabilirisiniz ;)

titanyum

Profesör
Reaksiyon puanı
7
vay gardaşım geçmiş olsun geçen hissettim haa

içimden biri ayağını kırdı dedim meğer senmişsin :D

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
...Bu arada olaydan anında haberi olan ve konu açan arkadaşa da tebrikler.. Yakında mod olarak görülmeyi haketti bence; bu son dakika gelişmesini izleyicilere aktararak.. :)
Düşüncelerime ayna tuttun teşekkürler :D