Trendyol'dan Oppo Almak ?

Bu konuyu okuyanlar

ThorJ

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,948
Hayırlı olsun öncelikle, bir iki gün önce ben de yeni telefon satın aldım. Bu arada bu durum pandemi sürecinden dolayıdır diye tahmin ediyorum. Endişelenmenize gerek yok.

Timurid

Müdavim
Reaksiyon puanı
835
Niye düşünsün ki? Ben yanlış bir şey demedim ki. Realme 6'da MTK var. MTK telefonları root'laması zor olur, konu sahibi bunu bilsin istedim.
yaptığın yoruma' Telefonda MediaTEK donanım var, bedava verseler almam' yazmışsınız rootla alakalı bir şey dememişsiniz eğer root yapması zor MTK cihazlarda deseydiniz kızgın surat atmazdım
Mesaj otomatik birleştirildi:

aga sorsaydın ya
trendyoldan cihaz alınır mı şahsen güvenipte 5 tl mi vermem trend yola
güvenilmeyecek ne var?

MMTKR

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
yaptığın yoruma' Telefonda MediaTEK donanım var, bedava verseler almam' yazmışsınız rootla alakalı bir şey dememişsiniz eğer root yapması zor MTK cihazlarda deseydiniz kızgın surat atmazdım
Mesaj otomatik birleştirildi:

güvenilmeyecek ne var?
ÇÜNKU BİRÇOK İNSAN trendyoldn müzdarip mesela benim kuzen bunun daha önce tartışması yapıldı adam mi bband 4 diye 50 tl bileklik gönderiyor muş keza bunun gibi örnek çok

Timurid

Müdavim
Reaksiyon puanı
835
ÇÜNKU BİRÇOK İNSAN trendyoldn müzdarip mesela benim kuzen bunun daha önce tartışması yapıldı adam mi bband 4 diye 50 tl bileklik gönderiyor muş keza bunun gibi örnek çok
benim kuzenim telefon aldı trendyoldan sağlam hatta birçok yakınım trendyoldan alışveriş yapıyor sıkıntı çıkmıyor

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
Ya ben güvenirim fakat yani mecbur kalmadıkça paramı vermem. Giderim media markta incelerim alırım ama COVİD 19 SÜRECİNDE sennin yaptığın doğru.
Sipariş hazırlanıyor diyorsa da eninde sonunda gelecektir.

bwr

Doçent
Reaksiyon puanı
758
Trendyol'dan OPPO Realme 6 aldım.Dün saat 4 de sipariş ettim 1 gün geçti,şuan 2.gün daha kargoya bile verilmemiş.Bırakın kargoya vermeyi sipariş hazırlanıyor aşamasına bile daha gelmemiş.

Realme 6
Merak etmeyin hocam yakınıma aldığımız cihazı 11 günde kargoya verdiler :).

MMTKR

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
benim kuzenim telefon aldı trendyoldan sağlam hatta birçok yakınım trendyoldan alışveriş yapıyor sıkıntı çıkmıyor
DEDİĞİM gibi öneririm almayın ordan ürünlerin orjinaliği ve sıfır olma durumu şüpheli

Reaksiyon puanı
6,381
Yalnız Realme 7'de hızlı şarj konusunda bir gelişme yok 30W devam ediyor
W sayısı çok da önemli olmuyor. Ona alırsa Fİnd X2'de 65W var ama 65W destekli başka cihazlardan çok çok daha hızlı şarj ediyor.

Hep diyorum, her şeyi en iyi haline yazılım ile getirirsiniz. Yazılımda önemli. Hatta daha etkili.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
W sayısı çok da önemli olmuyor. Ona alırsa Fİnd X2'de 65W var ama 65W destekli başka cihazlardan çok çok daha hızlı şarj ediyor.

Hep diyorum, her şeyi en iyi haline yazılım ile getirirsiniz. Yazılımda önemli. Hatta daha etkili.
Yani anlamadım ben dediğine zıt bir şey demedim ki zaten ?

sama

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Pereksprup tan mı aldınız telefonu? Nasıl, memnun musunuz? Hayırlı olsun İnşallah... ?

xWhozz

Doçent
Reaksiyon puanı
346
Pereksprup tan mı aldınız telefonu? Nasıl, memnun musunuz? Hayırlı olsun İnşallah... ?
hocam sipariş ettim sizdemi ordan alacaksınız yoksa 4 gün oldu daha kargoya veren yok yoğunluktan herhalde teşekkür ederim bu arada.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
hocam güvenilir bir mağaza n11 de felan heryerde mağazası var yorumların hepsi olumlu soru cevaptada kötü yorum yok zaten yorumlarında ürün satın almıs kişiler güzel demiş
Ben de telefonumu N11'den aldım yani sadece Hepsiburada güvenli diğerlerinden alınmaz diye bir şey yok hayırlı olsun ?

sama

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ben hepsiburada veya Trendyol veya n11 ya da Gitti gidiyor hangisi denk gelirse oradan alacağım.. Onda da hangi satıcı denk gelirse.. Bu satıcı çok indirim yapıyor bu aralar belki de ona denk gelir, hayırlısı bakalım..

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Ben hepsiburada veya Trendyol veya n11 ya da Gitti gidiyor hangisi denk gelirse oradan alacağım.. Onda da hangi satıcı denk gelirse.. Bu satıcı çok indirim yapıyor bu aralar belki de ona denk gelir, hayırlısı bakalım..
Siteden daha çok mağaza önemli mağazanın puanına yorumlarına bakıp alışveriş yapmanızı öneririm

xWhozz

Doçent
Reaksiyon puanı
346
Siteden daha çok mağaza önemli mağazanın puanına yorumlarına bakıp alışveriş yapmanızı öneririm
aldığım telefonun yorumları ful olumluydu mağaza puanı 7.9 ama suluk felanda satıyorum puan düşüklüğü işte sulukların malzeme kalitesi felan olabilir telefon puanları 4.9 yani neredeyse iphone 11 felanda satıyor çünkü