Trendyol üzerinden 10.000 tl üzeri alışveriş yapmak

Bu konuyu okuyanlar

chessarch

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Trendyoldan 12.000 tl lik alışveriş yapacağım fakat ödemeyi tek çekim tek karttan istiyor. Ziraat kart kullanıyorum ve e ticaret limiti 10.000 tl olarak belirlenmiş. Müşteri hizmetlerini aradaım şubeye gittim fakat çözülmedi sorunum. Yardımcı olur musunuz?

niyazi5859

Profesör
Reaksiyon puanı
4,347
Trendyoldan 12.000 tl lik alışveriş yapacağım fakat ödemeyi tek çekim tek karttan istiyor. Ziraat kart kullanıyorum ve e ticaret limiti 10.000 tl olarak belirlenmiş. Müşteri hizmetlerini aradaım şubeye gittim fakat çözülmedi sorunum. Yardımcı olur musunuz?
Hocam hangi bilgisayarı alacağınıza karar verdiniz mi size yeni bir pc önerdim HP OMEN 17-cb1027nt (201U7EA) Notebook bu rtx 2060 var 17.3 inç monster v20.3 almamanız gerek uzun vadede sorun çıkartır şuan attığım daha iyi

..melihhunal..

Asistan
Reaksiyon puanı
232
parayı e ticaret limiti daha yüksek olan bir karta aktarın ve o karttan alışveriş yapın.

chessarch

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

niyazi5859

Profesör
Reaksiyon puanı
4,347
Alakanız için teşekkürler. Fakat diğer sayfada anlattığım nedenlerle omen istemiyorum. Karar veremedim henüz.
Hocam bence ilk önce karar verin sonra ödeyin daha hangi bilgisayarı alacağınıza karar vermemişsiniz kararınızı kesinleştirin sonra ödemeyi yaparsınız

chessarch

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
parayı e ticaret limiti daha yüksek olan bir karta aktarın ve o karttan alışveriş yapın.
Halk bankda 10.00tl limit belirlemiş pandemi nedeniyle böyle gibi şeyler söylediler. Ziraat şube de ise güvenlik için 10.000 tl sınır konulmuş. Kredi kartım maalesef yok olsa bile limitim bu kadar olmaz.

niyazi5859

Profesör
Reaksiyon puanı
4,347
Halk bankda 10.00tl limit belirlemiş pandemi nedeniyle böyle gibi şeyler söylediler. Ziraat şube de ise güvenlik için 10.000 tl sınır konulmuş. Kredi kartım maalesef yok olsa bile limitim bu kadar olmaz.
Hocam size istediğiniz özellikli bir laptop öneririm amma fiyatı 20k 13k ya en fazla bu kadar oluyor eğer monster almak isterseniz yazın bende daha bakmayayım bilgisayar bende bayadır laptopa falan baktım açtığım konulara bakabilirsin uzun araştırmalar sonucu yüksek bütçede monster alınmamalı

chessarch

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hocam size istediğiniz özellikli bir laptop öneririm amma fiyatı 20k 13k ya en fazla bu kadar oluyor eğer monster almak isterseniz yazın bende daha bakmayayım bilgisayar bende bayadır laptopa falan baktım açtığım konulara bakabilirsin uzun araştırmalar sonucu yüksek bütçede monster alınmamalı
İlginiz için teşekkürler ben biraz daha düşüneyim bu konuyu.

canberks

Asistan
Reaksiyon puanı
58
başka kartınız varsa hepsiburada da çift kartla ödeme hizmeti var ama orada aradığınız cihazlar fiyat konusunda nasıldır bilemiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

pek kullanmadığım için bilmiyorum trendyolda havale/eft ödemesi var mıydı

chessarch

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
başka kartınız varsa hepsiburada da çift kartla ödeme hizmeti var ama orada aradığınız cihazlar fiyat konusunda nasıldır bilemiyorum.
Hepsiburada nın çift kart özelliği çok iyi fakat fiyat farkı 2 bin tlydi en son.

canberks

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Hepsiburada nın çift kart özelliği çok iyi fakat fiyat farkı 2 bin tlydi en son.
bir de monsternotebook ta bu hizmet var ama orda da monster ın yeni serilerini önermem

Hocam hangi ürünü almaya karar verdiniz hangi ürünle fiyat farkı 2 bin tl
bahsettiği trendyolda ki fiyatın hepsiburada da olandan 2000 tl hesaplı olduğu

chessarch

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hocam hangi ürünü almaya karar verdiniz hangi ürünle fiyat farkı 2 bin tl
Monster t7 v21.1.3 de karar kılmıştım dün geceye kadar ama bugün fikrim değişti gibi. İki site arasında fiyat farkı en son 2 bin tlydi.

niyazi5859

Profesör
Reaksiyon puanı
4,347
Monster t7 v21.1.3 de karar kılmıştım dün geceye kadar ama bugün fikrim değişti gibi. İki site arasında fiyat farkı en son 2 bin tlydi.
Hocam v19.7 modeli gelirse alabilirsiniz onun dışında çok nadir modellerde kaliteli malzeme kullanıdı

..melihhunal..

Asistan
Reaksiyon puanı
232
Satıcıyla iletişime geç belki eft ile laptopu alabilirsin.

chessarch

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Satıcıyla iletişime geç belki eft ile laptopu alabilirsin.
Konuştum fakat trendyolla veya bankayla iletişime geçmemi söylediler. Trendyolun müşteri hizmetlerini aradım telesekreter dışında karşımda bir muhattap bulamadım.

Hocam v19.7 modeli gelirse alabilirsiniz onun dışında çok nadir modellerde kaliteli malzeme kullanıdı
Maalesef gelmeyecek.

..melihhunal..

Asistan
Reaksiyon puanı
232
Konuştum fakat trendyolla veya bankayla iletişime geçmemi söylediler. Trendyolun müşteri hizmetlerini aradım telesekreter dışında karşımda bir muhattap bulamadım.

Maalesef gelmeyecek.
Trendyol'un canlı desteği var ordan müşteri hizmetlerine bağlanabilirsin.

..melihhunal..

Asistan
Reaksiyon puanı
232

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    169.8 KB · Görüntüleme: 42

Son mesajlar