Transformers Geri Dönüyor!

Alengirli

Dekan
Optimus Prime, Hot Shot ve Megatron'a doyamadıysanız, Transformers: Revenge of the Fallen için hazırlanın. İşte ilk detaylar.

Activision, yeni çıkacak olan Transformers: Revenge of the Fallen adlı devam filmiyle aynı isimde bir de video oyunu hazırlandığını duyurdu. İlk oyundan daha iyi olmasını umduğumuz oyunda, "her saniye insanlığın kurtuluşu ya da yok oluşunu etkileyecek kararlar aldığımız" küresel bir savaşın tam ortasında yer alacağız.

İnsanlığın Kaderi Yine Bize Bağlı

Çoklu oyuncu modlarının da bulunacağı oyunda, robotlarla yapılacak savaşlar, arcade tarzı yarışlar ve uçuşa dayalı bölümlerle süslenecek. Yine Autobot veya Decepticon taraflarından birini seçebileceğimiz oyunda, istediğimiz Transformers karakterini belirlemek de bize kalacak.

Xbox 360 ve PS3 için ayrı, PC için ayrı, Wii ve PlayStation 2 için ayrı, Nintendo DS için apayrı stüdyolar tarafından hazırlanan Transformers: Revenge of the Fallen'ın çıkış tarihi verilmese de, filmin haziran ayında vizyona gireceği düşünülürse oyunu da yaz aylarında raflarda görmemiz mümkün.
:: İlk Transformers oyununu oynadınız mı?

Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net
 

Son mesajlar

Üst