Trafik cezasına itiraz etmiş olan var mı?

Bu konuyu okuyanlar

karahan29

Asistan
Reaksiyon puanı
238
Günaydın,

Dün akşşam gelen mail ile öğrendim ki 2 hafta önce yine aracımla gezerken hiç olmayacak yerde ceza yazılmış. Hem de YÜKSESK SES ile müzik dinlemek, toplumun huzurunu bozmaktan :D araçta tesisat falan yok fabrikadan nasıl çıktıysa o şekil zaten ses seviyesi 20yi geçince biraz bozuyo 15-16'dan yukarı çıkmam genellikle. Her neyse daha önce trafik cezasına itiraz eden oldu mu? ne yapmam lazım süreç nasıl işliyor ?

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,459
Ben etmiştim. Önce parayı ödedikten sonra itiraz edebiliyorsun. Benim itirazımı reddetmişlerdi.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,373
Mailde bahsedilen lokasyondan geçtiysen orada oturan sakinlerden biri arayıp şikayet etmiş olabilir. Mesela ben dün akşam arabanın tamamını kaldırıma park edilmiş aracı şikayet ettim.

karahan29

Asistan
Reaksiyon puanı
238
Mailde bahsedilen lokasyondan geçtiysen orada oturan sakinlerden biri arayıp şikayet etmiş olabilir. Mesela ben dün akşam arabanın tamamını kaldırıma park edilmiş aracı şikayet ettim.
Saati pek hatırlamıyorum ama geçmişimdir ancak cezadaki gibi yüksek sesle müzik dinleme ve üstelik gece geç saatti neyim ben keko mu sesi sona kadar getirip insanları uykusundan uyandırıcam .

UYAP sisteminden itiraz etme varmış sanırım ancak göremedim kaldırdılar mı acaba
Mesaj otomatik birleştirildi:

İtiraz süresi 15 günmüş. Mail dün geldi :D kağıt gelmiyor artık galiba.

Devlet yine yolunda hayırlı işler.

Son düzenleme:

Anivia

Doçent
Reaksiyon puanı
450
Saati pek hatırlamıyorum ama geçmişimdir ancak cezadaki gibi yüksek sesle müzik dinleme ve üstelik gece geç saatti neyim ben keko mu sesi sona kadar getirip insanları uykusundan uyandırıcam .

UYAP sisteminden itiraz etme varmış sanırım ancak göremedim kaldırdılar mı acaba
Mesaj otomatik birleştirildi:

İtiraz süresi 15 günmüş. Mail dün geldi :D kağıt gelmiyor artık galiba.

Devlet yine yolunda hayırlı işler.
O parayı bayılacaksın sonra bulabilirsin ahahahshsksıakakz

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,911
Dedem itiraz etmezdi ama radarlarda yakalanınca eve de ceza gelince çok güzel çekmişler beni diyordu. :D

karahan29

Asistan
Reaksiyon puanı
238
Dedem itiraz etmezdi ama radarlarda yakalanınca eve de ceza gelince çok güzel çekmişler beni diyordu. :D
Hız cezası gelse gıkım çıkmazdı haklı olabilirlerdi çünkü :D

ancak yüksek sesle müzik dinlemek baya para için yazılmış yani :D

karahan29

Asistan
Reaksiyon puanı
238
KAMU SPOTU: Trafik kurallarını uyunuz.