Trabzonspor UEFA'ya gidiyor!

Bu konuyu okuyanlar

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Trabzonspor UEFA'ya gidiyor... Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Türkiye'yi Avrupa'da temsil etmiş bir kulüp olduklarını ve kendilerinin Fenerbahçe ile aynı kefeye koyularak PDFK'ya sevk edilmesinin yanlış olduğunu söyledi.

sadrisenerhaber3_YZPAF.jpg

Trabzonspor UEFA'ya gidiyor...

TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in açıklamaları ve futbol disiplin talimatnamesindeki değişiklikleri değerlendiren Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Türkiye'yi Avrupa'da temsil etmiş bir kulüp olduklarını ve kendilerinin Fenerbahçe ile aynı kefeye koyularak PDFK'ya sevk edilmesinin yanlış olduğunu söyledi.

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, "Türkiye'yi Avrupa'da temsil etmiş bir takımız. Fenerbahçe ile bizi aynı kefeye koyup PFDK'ya sevk etmeleri yanlış. UEFA'ya gideceğiz" dedi.

Bordo mavili ekibin başkanı, TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in açıklamaları ve futbol disiplin talimatnamesindeki değişiklikleri için, "Şikenin sahaya yansımadığını hangi aletle ölçmüşler! UEFA'ya rağmen bu iş bitmez. Mümkün değil. Ben neden Disiplin Kurulu'nda olacağım. Etik Kurul yazmış, savcı yazmış yeterli bilgi belge yok. Neden gidiyoruz disipline? UEFA her türlü cezayı verir. İnfantino'ya 1 hafta önce mektup yazdım. Bir karar vereceklerini söylediler yine gideceğim. UEFA'ya rağmen bu iş bitmez, mümkün değil. Şimdi biz UEFA'ya gideceğiz. Neye dayanarak değiştiriyorsun 58. maddeyi!" şeklinde konuştu.

Kaynak

whitedragon

Doçent
Reaksiyon puanı
1
"Şikenin sahaya yansımadığını hangi aletle ölçmüşler! :) şike vardır veya yoktur !

uA23uA

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Baro metre ile ölçmüş olabilirler mi:D:p

Paramore

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Allahını seven Trabzon'un üstüne kupa atsın :D

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
GS'yi karıştırma Mortal Kombat.

BeyaZayeB

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
buarada FB liler ile kanka olan GS lilerede şaşırıyorum bakalım son maçdan sonra bukadar gülebilecekmisiniz..

Napalım kavgamı edelim.. Doğru bildiğimizi söyleriz. Benim kardeşim , dayım , arkadaşlarım var fenerli , onlarlada küseyim istersen.. Sinirlendiğimiz zamanlar oluyor elbette ama olayı daha fazla büyütmeye ve kalp kırmaya gerek yok.

whitedragon

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Napalım kavgamı edelim.. Doğru bildiğimizi söyleriz. Benim kardeşim , dayım , arkadaşlarım var fenerli , onlarlada küseyim istersen.. Sinirlendiğimiz zamanlar oluyor elbette ama olayı daha fazla büyütmeye ve kalp kırmaya gerek yok.

Sana kavga et filan diyen yok zaten farkındaysanız adamlar bütün hücreleri ile organize her yaptıkları bilinçli futbolcusundan taraftarına kadar bu olaylar FB yerine başka bir büyük takımın başına gelseydi kellesi çoktan gitmişti..

BeyaZayeB

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Sana kavga et filan diyen yok zaten farkındaysanız adamlar bütün hücreleri ile organize her yaptıkları bilinçli futbolcusundan taraftarına kadar bu olaylar FB yerine başka bir büyük takımın başına gelseydi kellesi çoktan gitmişti..

Bu konuda haksız olduklarını , yanlış yaptıklarını defaatle burdan yazdık. Ne yapıyorsalar yapsınlar yaptıkları onları bağlar. Biz bize yakışanı yaparız.

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Konuyu başka yere çektiğinizin farkında mısınız?

Cedriic

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
İşte.. Görüyoruz Ki Modlar'ın Çoğuu Fenerli !. Artık Yeter ! . [MENTION=52555]by efsane[/MENTION] .. Başlıyorum..

Aynı Şeyi Biz Yapsak. Uyarı Alırız. İleriye Gidenler BAN Alır. Aynı Şeyi Ben 1 Kere Yaptım. Ban Aldım 1 Gün. Nerede Bu Mod ? Bildirdim Ama Hala Aynı Şey. Göz Göre Göre Birşeyler Yapmıyorlar Mı Çıldırcam Arkadaş ! Eğer Biraz Daha Canımı Sıkmaya Başlarlarsa. Uçuşan Üyelere KATILCAM !

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
İşte.. Görüyoruz Ki Modlar'ın Çoğuu Fenerli !. Artık Yeter ! . @by efsane .. Başlıyorum..

Aynı Şeyi Biz Yapsak. Uyarı Alırız. İleriye Gidenler BAN Alır. Aynı Şeyi Ben 1 Kere Yaptım. Ban Aldım 1 Gün. Nerede Bu Mod ? Bildirdim Ama Hala Aynı Şey. Göz Göre Göre Birşeyler Yapmıyorlar Mı Çıldırcam Arkadaş ! Eğer Biraz Daha Canımı Sıkmaya Başlarlarsa. Uçuşan Üyelere KATILCAM !

Sen derdini anlat bana, haklı haksız çıkartırız ortaya.

MBrv

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Son zamanlarda SDN Forum' da futbol ve fanatikler yüzünden o kadar saçma tartışmalar, saçma yorumlar ve saçma bir şekilde kalp kırmalar oluyor ki insan izlerken şok oluyor. Fanatikliği abartmayın arkadaşlar. Trabzonun UEFA' ya gidip gitmemesi hayat meselese mi. Sadri Şenerin yaptığı açıklama çok mu önemli. Bazen çokta .... diyip geçmek lazım...

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Arkadaşlar, konuyu farklı yerlere çekmeyin, her konuda Galatasaray Fenerbahçe tartışması yapmayın.

Bir daha uyarmam.

ADRENALİN-1

Doçent
Reaksiyon puanı
0
sadri bey ne diyor ''fener ile aynı kefeye koymayın bizi'' diyor, doğru diyor, şikenin en babası sadridir feneri aynı kefeye koymamak lazım

yusher

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
tutmayın küçük enişteyi, salıverin gitsin =)

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
"Türkiye'yi Avrupa'da temsil etmiş bir takımız" bu cümleden sonra okuyamadım gülmekten.