Trabzonspor şampiyon ilan edilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

kamil_x

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Malumunuz korona vesilesi Dünya da ligler oynamamakta. Liglerin kalan süresi nin oynatilma durumu olabilir mi?. Olmaz ise TFF ligleri su anki puan tablosuna göre tescil edip Trabzonspor'u şampiyon ilan eder mi? Bana göre lig oynanan son bir ayinfa TS hakem hatalarına çok maruz kaldı. Şampiyon ilan edilmeli.

Kadir Ortakaya

Asistan
Reaksiyon puanı
171
Futbolla da pek ilgim yok ama Türkiye'de malum hiç bir iş kolayla olmuyor, bana etmezler gibi geliyor.

kamil_x

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Futbolla da pek ilgim yok ama Türkiye'de malum hiç bir iş kolayla olmuyor, bana etmezler gibi geliyor.
En geç 2 ay içinde net belli olur sanırım. Ama Avrupa'da ligler tescil edilse bile Türkiye'de tescil etmemek için türlü tirlu senaryolar uretilir. ☺️

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Etmeleri için gerekçe ne olacak ?
Tüm dünyada ligler durdu zaten gerekirse 2-3-5 ay sonra gene dünya çapında ligler kaldığı yerden başlar ve o günün şartlarına göre seri bir fiktürs yapılır şampiyon kimse orataya çıkar. Hemen kafadan tüm dümyada 1. sırada olan takımlar şampiyon sayılsın demez kimse.
Hadi böyle birşey dense bile Trabzonspor ben rakiplerimi yenip şampiyon olmak istiyom demesi gerekir. Bundan 20-30 yıl sonra bile korona zamanı size şampiyonluk hediye edildi diye anılırlar yoksa.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Şampiyonu büyük oranda garantilenmiş(Liverpool, PSG) ligler haricinde şampiyon etme olayı bana kalırsa olmaz. UEFA olaylar uzarsa her lig kendi kararını verecek diye açıklama yapmıştı. Bana kalırsa ilk 4 takım play-off oynasın ona göre şampiyon seçilsin.

kamil_x

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Avrupa da tescil edilirse hapsine mi korona şampiyonu diyecekler ki. Trabzonspor rakipleri ile kendi arasında yaptığı maçlarda üstünlük sağladı zaten. Liglerin oynanma kararı çıksa da, Hakem hatalarına maruz kalmaz ise yine şampiyon olma ihtimali çok yüksek.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk4 takımın play-of oynaması da mantıklı bir seçenek evet.

Son düzenleme:

srdrsncr

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Turkiye superligi birileri tarafindan yonetiliyor en acik ornegi galatsarayinn son 10 yildaki birileri tarafindan yukseltilmesi.hic bir macin hakkiyla kazanildagina felan inanmiyorum bu ligde.bir yerde duymustum fetonun en buyuk geliri bu futboldanmis onlar olabilir belki yonetenler.yani sistem kurmuslar genelde gsyi sampiyon yapiyorlar.son yillarda kimse sampiyon olmuyor sampiyon yapiliyor ligi tescil etmeleri o yonetenlerin isine gelmez bence

GurkanDogan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Malumunuz korona vesilesi Dünya da ligler oynamamakta. Liglerin kalan süresi nin oynatilma durumu olabilir mi?. Olmaz ise TFF ligleri su anki puan tablosuna göre tescil edip Trabzonspor'u şampiyon ilan eder mi? Bana göre lig oynanan son bir ayinfa TS hakem hatalarına çok maruz kaldı. Şampiyon ilan edilmeli.
Keşke ilan etseler adamlar bi toparlandı ilk 3 e girdiler lider olcaklar belki de şanslarına korona çıktı bende trabzonluyum ama benimde maçla pek aram yok [emoji16][emoji24]

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
Eğri oturalım doğru konuşalım. Bugün lider hangi takım olsaydı, o takımın taraftarı ligin mevcut haliyle tescil edilmesini ve liderin şampiyon ilan edilmesini isterdi. bunun feneri gs si bjk si yok.

Haliyle Trabzonspor taraftarı da bunu istiyor. Fakat burada tüm taraftarları memnun edecek çözüm bulmak imkansız.

Eğer play off oynanırsa, diğer takımların ne suçu var?
Eğer iptal edilirse, Trabzonsporun emekleri ve başarıları ne olacak? Sonuçta takım lider ve şampiyonluğun en yakın adayı.
Eğer mevcut haliyle tescil edilirse GS, Başakşehir takım taraftarları memnun olmayacak.

Kayra_12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Pek sanmıyorum şampiyon ilan edileceğini

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Eğri oturalım doğru konuşalım. Bugün lider hangi takım olsaydı, o takımın taraftarı ligin mevcut haliyle tescil edilmesini ve liderin şampiyon ilan edilmesini isterdi. bunun feneri gs si bjk si yok.

Haliyle Trabzonspor taraftarı da bunu istiyor. Fakat burada tüm taraftarları memnun edecek çözüm bulmak imkansız.

Eğer play off oynanırsa, diğer takımların ne suçu var?
Eğer iptal edilirse, Trabzonsporun emekleri ve başarıları ne olacak? Sonuçta takım lider ve şampiyonluğun en yakın adayı.
Eğer mevcut haliyle tescil edilirse GS, Başakşehir takım taraftarları memnun olmayacak.
Trabzonspor'un şampiyon ilan edilmesi durumunda Başakşehir'e ne olacak peki. Kaldı ki Galatasaray'da sadece 3 puan geride. GS evinde TS ile oynayacaktı daha. Yani Trabzon'un şampiyon olacağı kesin mi? Değil. Zaten ilk 4 takım sonrasındaki takımların şampiyon olacağını sanmıyorum. 4'lü playoff sistemine de itiraz etmezler yüksek ihtimalle. Ben FB taraftarı olarak etmem şahsen. Şampiyonluk şansımız kalmadı çünkü.

Screenshot.png

yusufemird

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok iyi özetlemiş. Gerçi tüm avrupa liglerinin durdurulduğu zamanda bizim onlardan iki hafta sonra durdurmuş olmamız, ne kadar güzel bir futbol yönetiminin olduğunu gösteriyor.

Metin_Aslantürk

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
Normal şartlarda Galatasaray rahat şampiyon olur....Ama trabzonspor da şampiyon ilan edilebilir...İlk 4 takım play off oynar...Galatasaray rahat şampiyon olur...bu saatten sonra Fenerbahçe olmuş Beşiktaş olmuş Başakşehir Şampiyon olmuş fark etmez...ligler korana dönemi çok sıkıcı kim olursa olsun Mutlu bir Şampiyonluk kesinlikle olmaz...BEYKOZSPOR birinci lige alınsın ve şampiyon olsun...ŞAMPİYON BEYKOZSPOR...

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Yok öyle bir dünya.

' B

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Tescil edilmez. Taa ki şartların uygun olmadığı anlaşılana kadar. TFF'den ziyade UEFA böyle istiyor. Onlar da keselerinden para eksilmesin derdinde. Hatta Overmars da tepki göstermişti UEFA'ya. Ciddi derecede para akışı sağlanıyor futbol üzerinden ve tescil demek hiçbir maçın oynanmaması anlamına gelmiyor. Ciddi kayıp. Ha ben Trabzonsporluyum. Keşke tescil edilse ama zor.

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Aradaki puan farklları çok az tescil edilmez tescil edilirse iç savaş çıkar benden demesi

Coulers79

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Şampiyonluğu hak eden 2 takımdan Başakşehir 1. oldu. Trabzonspor ise başarılı hocasını iş bilmezlerce göndererek, yıllarca beklediği şampiyonluk rüyasına, taraftara ve şehre ihanet etti.

Kırrık67

Profesör
Reaksiyon puanı
948
sen iste yeterki TFF başkanı kuzenim :D söylerim ona :D