Trabzonspor-Galatasaray maçını kim kazanır?

Maçı kim kazanır?

• Trabzonspor

Kullanılan: 27 50.9%
  • Berabere

Kullanılan: 5 9.4%
  • Galatasaray

Kullanılan: 21 39.6%

• Kullanılan toplam oy
    53
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
7171__logo_trabzonspor.gif
Trabzonspor - Galatasaray
7992__logo_gsFootball.jpg

Stat: Hüseyin Avni Aker

Tarih: 07.11.2010

Saat: 19:00

Spor Toto Süper Lig'de 11. haftanın önemli maçında Trabzonspor ile Galatasaray karşı karşıya geliyor. Avni Aker Stadı'ndaki maçı Halis Özkahya yönetecek. Baki Tuncay Akkın ve Ekrem Kan, Özkahya'nın yardımcılıklarını yapacak. Maçın dördüncü hakemi ise Hakan Ceylan...

Lig TV'den naklen ekranlara gelecek bu zorlu maçı Sporx Canlı Anlatım Servisi ve Maç Odası üzerinden an be an takip edebilirsiniz.

TRABZONSPOR CEPHESİ

Zorlu maç öncesi oyuncularından sadece sahaya odaklanmalarını isteyen Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, kadroda mini bir revizyon yapacak. Konyaspor maçında sakatlanan Glowacki'nin yokluğunda stoperde Giray'a, savunmanın solunda ise cezası biten Cale'ye forma vermeyi düşünen Güneş, eşinin doğumu sebebiyle gittiği ülkesinden dönen Colman'a da orta sahada şans verecek.

GALATASARAY CEPHESİ

Fenerbahçe derbisi öncesi takımın teknik direktörlüğüne getirtilen ve görev aldığı iki lig maçında önce Fenerbahçe deplasmanından bir puan, geçtiğimiz hafta ise sahasında Antalyaspor karşısında üç puan alarak Gheorghe Hagi bu zorlu deplasmanda, sakatlıkları süren Arda Turan ve Milan Baros gibi iki asının yanısıra Hakan Balta ve Aykut Erçetin'den yararlanamayacak.

Harry Kewell ve Elano Blumer'in iyileşerek takıma döndüğü Cim Bom'da ayrıca cezası biten Ayhan Akman da takımını yalnız bırakmayacak.

MUHTEMEL 11'LER

TRABZONSPOR

Onur Kıvrak
Serkan Balcı
Egemen Korkmaz
Giray Kaçar
Hrvoje Cale
Selçuk İnan
Gustavo Colman
Engin Baytar
Burak Yılmaz
Jaja
Umut Bulut

GALATASARAY
Ufuk Ceylan
Sabri Sarıoğlu
Lucas Neill
Servet Çetin
Federico Insua
Mustafa Sarp
Lorik Cana
Ayhan Akman
Elano Blumer
Zvjezdan Misimovic
Juan Pablo Pino

SAAT: 19:00
HAKEM: Halis Özkahya
STAT: Avni Aker
YAYIN: LigTV & Sporx Canlı Anlatım Servisi

108. RANDEVU

Galatasaray ile Trabzonspor, yapacakları maçla birlikte 108. kez karşı karşıya gelecek. İki ekip arasında bugüne dek yapılan 107 karşılaşmanın 49'unu Galatasaray, 34'ünü Trabzonspor kazanırken, 24 karşılaşmada ise taraflar birbirlerine üstünlük sağlayamadı.

Lig, Türkiye Kupası, Cumhurbaşkanlığı Kupası, Başbakanlık Kupası, TSYD Kupası ve özel maçlar olmak üzere geride kalan toplam 107 karşılaşmada Galatasaray 140, Trabzonspor ise 117 kez gol sevinci yaşadı.

LİGDE DE GALATASARAY ÖNDE

Galatasaray, lig maçlarında galibiyetlerde ezeli rakibi Trabzonspor'un 10 farkla önünde bulunuyor.

Ligde yapılan 72 karşılaşmanın 32'sini ''Cim Bom'' kazanırken, 22 maçta gülen taraf Karadeniz ekibi oldu, 18 karşılaşma ise berabere sonuçlandı.

Lig maçlarında Galatasaray 93, Trabzonspor ise 80 gol attı.

TRABZON'DAKİ LİG MAÇLARI

İki ekip arasında Trabzon'da yapılan lig karşılaşmalarında ise ev sahibi Trabzonspor, galibiyet sayısında rakibine üstünlük kurdu.

Trabzonspor, evindeki 36 maçta Galatasaray'ı 15 kez yenerken, ''Cim Bom'' ise bordo-mavilileri 12 kez mağlup etmeyi başardı. Trabzon'daki 9 karşılaşma da beraberlikle sonuçlandı.

Trabzonspor'un sahasındaki 43 golüne, Galatasaray 42 golle karşılık verdi.

Geçen sezon Trabzon'da yapılan lig maçını Trabzonspor 1-0 kazandı.

CİM BOM DEPLASMANDA ZOR KAYBEDİYOR

Galatasaray, Trabzonspor ile son 13 sezonda deplasmanda yaptığı lig maçlarında sadece 2 kez yenildi.

Sarı-kırmızılılar, ligde son 13 sezonda Trabzon deplasmanında rakibini 7 kez yenerken, 5 kez de berabere kaldı, sadece 2006-2007 sezonundaki maçı 3-1, geçen sezonki maçı da 1-0 kaybetti.

LİGDE SON 10 MAÇ

Galatasaray ile Trabzonspor arasında ligde yapılan son 10 maçta alınan sonuçlar şöyle:

2005-2006 Galatasaray-Trabzonspor 4-1
Trabzonspor-Galatasaray 1-1
2006-2007 Trabzonspor-Galatasaray 3-1
Galatasaray-Trabzonspor 2-1
2007-2008 Trabzonspor-Galatasaray 0-1
Galatasaray-Trabzonspor 1-0
2008-2009 Galatasaray-Trabzonspor 3-0
Trabzonspor-Galatasaray 2-2
2009-2010 Galatasaray-Trabzonspor 4-3
Trabzonspor-Galatasaray 1-0

Sporx

spacer.gif

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Gs en fazla 1 puan çıkarabilir bu deplasmandan.Trabzon zor olsada kazanacaktır

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
Trabzonun hiç şansı yok :D

prof.

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Trabzonspor'lu futbolcular eğer girdikleri ve sonrasında kaçırarak saç baş yoldurdukları net gol pozisyonlarının bir kaçını gol ile sonuçlandırabilirse maçı çok rahat bir şekilde kazanır.

malatya

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
En az 1 puan alırız(GSliyim).iddaada çifte şans işaretlemeden 02 oynayacağım.:)
ama Trabzon yada Kayserinin şampiyon olmasını isterim.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Galatasaray

alır

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Trabzon Gs'ye göre daha formda ve maçda Trabzonda bu durumda %80 Trabzon alır...

ubeyd-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Trabzon'un form ve Galatasaray'ın Hagi durumunu göz önüne alırsak ya 0-0 ya da bol gollü beraberlik olur.

Etkileşim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Trabzon'un form ve Galatasaray'ın Hagi durumunu göz önüne alırsak ya 0-0 ya da bol gollü beraberlik olur.

hocam tahminin ortalığı yakıyor..ya 0-0 ya da BOL GOLLÜ beaberlik he:)

benim tahminim ise TS li oyuncular BJK maçındaki gibi bencil olmazlar ve uygun adama gol pası atarlarsa TS rahat kazanır.

yrss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tabikide trabzon hamsi mevsimide gelmiş yawaştan gs yi çıtır çıtır yer uşaklar :)

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Biz bu filmi görmüştük ya neyse. :D

Ay Parçası

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
g.saray yeni hava yakaladı george hagi ile yeniden üst basamaklara tırmanmak için yükseliş trendinde son iki maçtada olduğu gibi elinden geleni yapacaktır ve inşallahta maçı alacaktır

xmonte

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Allahın izniyle yeneceğiz.

Şampiyon Trabzonspor

25 yaşındayım şampiyonluğu hiç tatmadım ama umudumu asla yitirmedim yitirmeyeceğimde

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383

Şampiyon Trabzonspor

25 yaşındayım şampiyonluğu hiç tatmadım ama umudumu asla yitirmedim yitirmeyeceğimde

Şöyle düşünen taraftara şampiyonluk yakışır. :) İnşallah şampiyon olursunuz.

y_ates

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Cimbomum rahat alır bu maçı.

findukfaresi

Müdavim
Reaksiyon puanı
73
trabzon alır :)

var mı bana iki kombine satmak isteyen kale arkası yol tarafı olsun mümkünse :)

findukfaresi

Müdavim
Reaksiyon puanı
73

Şampiyon Trabzonspor

ben de son 6 yıldır trabzondayım türkiye kupasıyla eğlendim bir de şampiyonluk görmek istiyorum açıkçası. trabzon sokakları çok eğlenceli oluyor...

tabi en önce fenerbahçe :)