Trabzonspor 2 - 4 Galatasaray Maçın Golleri

ALPARS

Profesör
İki golde Selçuk imzası :)
Bence Galatasaraya Hagiden sonra gelen en iyi orta saha oyuncumuz.

acabuco4

Profesör
Bi öneride bulunucam sadece , bir maç için 4-5 konu açmak yerine bir konu üzerine yapılsa herşey , konu kirliliği oluşmaz forumda , benim yorumum bu tabi , dikkate alırsın umarım renktaş

crewd0x

Profesör
ben taa sabah yazdım . trabzon geleneksel galatasaraya yatış festivaline hoşgeldiniz dedim :)

formalite icabı yenen golleri diyosun :D hele ki trabzonun ilk golü bu kadar da belli edilmez hani :)

Buna ne diyorsun peki :)

Cedriic

Profesör
Herşeyi Bırak. Selçuk Çıktı Maç Bitti... Onun Yerine Necatiyi Çıkartacaktı. Ne Yapayım Abi Ben Bu Necatiyi.. Tamam Hoş Güzel 2 Gol Attı Ama. O 2 Golün Asistini Selçuk Verdi... Necatiden 5 Tane Olsa 1 Tane Elmander Etmez..

Dr.Yunus

Asistan
play off başlamadan önce play off başladıktan sonra diye ikiye ayrılık türkiyenin ligi . bu ligin şampiyon adayı iki taneyse eğer ve birisi fenerbahçeyse diğer takıma sırtüstü yatılır . sonrası malum fener şampiyon olmasın da nede olsa bizim şansımız kalmadı mantığı :) neyse arkadaş burda polemik yapmak istemiyorum gs sonuna kadar haketti bu sene ya fener ya gs olacak kaçarı yok :)

YellowRed

Rektör
play off başlamadan önce play off başladıktan sonra diye ikiye ayrılık türkiyenin ligi . bu ligin şampiyon adayı iki taneyse eğer ve birisi fenerbahçeyse diğer takıma sırtüstü yatılır . sonrası malum fener şampiyon olmasın da nede olsa bizim şansımız kalmadı mantığı :) neyse arkadaş burda polemik yapmak istemiyorum gs sonuna kadar haketti bu sene ya fener ya gs olacak kaçarı yok :)
insan kendi takımını nasıl bilirse her takımı da öyle biliyor demekki...

galatasaray trabzonu yenecek güçtedir. yenebilir, bunda bir anormallik göremiyorum ben.

fakat, bu şekilde değil!

benim galatasaraya söyleyecek tek sözüm yok.

ama trabzon...

sakın bi daha dürüstlükten, temizlikten bahsetme!

bugün oynadığın bu oyun, hayatın boyunca hatırlaman gereken bir utanç sayfası olarak yeter sana...

başka söz bulamıyorum.

geçenlerde beşiktaş da yenilmişti galatasaraya,

tek kelime bile etmedim.

beşiktaş onuruyla oynadı, onuruyla kaybetti.

gördüğünüz gibi, sonuçlar hakkında konuşmuyoruz... işin özü hakkında, görünmeyen tarafı hakkında konuşuyoruz.

deatmania

Rektör
Trabzonspor resmi sitesi

Goller: Dk. 20 Selçuk, Dk. 22, Dk. 42 Necati, Dk. 62 Eboue (Galatasaray), Dk. 60 ve Dk. 85 Pen. Colman (Trabzonspor)

Lig Tv

GOLLER: Dk. 20 Selçuk, Dk. 22-Dk. 42 Necati, dk. 60-84 Colman; Dk. 61 Eboue

Çocukluk bunların yaptığı.