Trabzon Fırtınası Devam Ediyor! MS:Trabzonspor Bursaspor: 1-0!

Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Spor Toto Süper Lig'de 16. hafta heyecanı kritik Trabzonspor Bursaspor maçıyla devam etti. Ev sahibi sahadan Yusuf Yazıcı'nın 51'deki muhteşem golüyle 1-0 galip ayrıldı ve yenilmezlik serisini 7 maça çıkardı.

yusufyazici.jpg

Spor Toto Süper Lig’in 16. haftasında Trabzonspor, ligde zirve yarışını yakından ilgilendiren karşılaşmada Bursaspor’u konuk etti. Özellikle son bölümü muhteşem bir mücadeleye sahne olan ancak karşılaşmayı ev sahibi 1-0’lık skorla kazanmayı başardı.

Trabzonspor’a galibiyeti getiren golü 51’de Yusuf Yazıcı muhteşem bir vuruşla kaydetti. Bu sonuçla Trabzonspor galibiyet serisini beş maça, yenilmezlik serisini ise 7 maça çıkardı. Fırtına bu yedi maçta 6 galibiyet elde ederken bir kez berabere kaldı.

Bursaspor ise geçen hafta evinde Fenerbahçe’ye 1-0 yenildikten sonra deplasmanda Trabzonspor’a da aynı skorla mağlup oldu. Paul Le Guen yönetiminde 7 maçlık bir yenilmezlik serisi yaşayan konuk ekip üst üste ikinci kez yenildi.

Ev sahibi, maç fazlasıyla 28 puanla dördüncü sıraya yükselirken Bursaspor ise 24 puanla 8. sırada kaldı.

Trabzonspor Bursaspor: 1-0 (Maç sona erdi)

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Bu Trabzon denen takım geçen sene bursaya yenilmişti bursanın kümede kalmasını sağlamıştı unutmadık bunu da

Son düzenleme:

AlicmAtalar

Asistan
Reaksiyon puanı
104
Ligi
Kusura bakmayın değiştirdim
Dediğiniz Bursa Trabzon maçın'da ben bizzat bulundum. Evet aslında dediğiniz doğru. Trabzonspor atağa kalktığında 'dönün uşaklar bu tarafa ' diye bağırdık. Bunun nedeni sınır komşumuz olan Rize'nin hiçbir zaman bizim onlara verdiğimiz sevgiyi ve saygıyı bize vermemiş olmasıdır. Stadlarında 'Şampiyon fener ' pankartlarının açılmasıdır. Dediğiniz gibi bu ne kadar etiktir tartışılır.
--- Gönderi Güncellendi ---
Kusura bakmayın değiştirdim
Ayrıca geçtiğimiz yıl Bjk maçında da vardım. Böyle bir ambiyans yoktu :)

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Ligi

Dediğiniz Bursa Trabzon maçın'da ben bizzat bulundum. Evet aslında dediğiniz doğru. Trabzonspor atağa kalktığında 'dönün uşaklar bu tarafa ' diye bağırdık. Bunun nedeni sınır komşumuz olan Rize'nin hiçbir zaman bizim onlara verdiğimiz sevgiyi ve saygıyı bize vermemiş olmasıdır. Stadlarında 'Şampiyon fener ' pankartlarının açılmasıdır. Dediğiniz gibi bu ne kadar etiktir tartışılır.
--- Gönderi Güncellendi ---

Ayrıca geçtiğimiz yıl Bjk maçında da vardım. Böyle bir ambiyans yoktu :)
Bunu demek istemiştim bende Trabzon istese yenerdi geçen sene bursa da düşecekti ayıp ettiler Rize'nin düşmemesi gerekirdi bence, Rize yerine bursa düşse daha iyi idi.

AlicmAtalar

Asistan
Reaksiyon puanı
104
Bunu demek istemiştim bende Trabzon istese yenerdi geçen sene bursa da düşecekti ayıp ettiler Rize'nin düşmemesi gerekirdi bence, Rize yerine bursa düşse daha iyi idi.
Fikrinize saygı duyuyorum tabi ki ben sadece forum kurallarını gözettim.