Trabzon Akyazı Stadyumu ne zaman açılacak?

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Guru
Emektar
Katılım
30 Tem 2009
Mesajlar
23,098
Reaksiyon puanı
1,097
Puanları
113
Yaş
37
Trabzonspor’un Akyazı Stadyumu'ndan sorumlu başkan yardımcısı Zeki Öztürk, inşaat alanında incelemelerde bulundu, stadyumun ağustos ayında maç oynanacak hale getirileceğini söyledi.

1458233348611.jpg


Komplekste çalışmaların hızlı bir şekilde sürdürüldüğünü belirten Zeki Öztürk, kulübün internet sitesi kanalıyla yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Başkanımız ve yönetim kurulumuz tarafından yakından takip edilen Akyazı Spor Kompleksi'nde sona yaklaşılmıştır. Hazine arazisi üzerinde Gençlik Spor Bakanlığı'na tahsis edilen ve Toplu Konut İdaresi'ne (TOKİ) yaptırılan kompleks şehrimizin ve ülkemizin önemli projeleri arasındadır. Akyazı, Trabzon'un hem spor hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer katacak. Gençlik Spor Bakanlığı tarafından kulübümüze tahsis edilecek spor kompleksinde imalatlar sona yaklaştıkça heyecanımız da artıyor. Sürecin hızlandırılması konusunda emeği geçen kurum ve kuruluşlara ayrı ayrı teşekkür ederim."

AĞUSTOS'TA MAÇ OYNANACAK HALE GELECEK
TOKİ tarafından yüklenici firmalara yaptırılan stadyumun ağustosta maç oynanacak hale getirileceğini vurgulayan Öztürk, "Taraftarlarımızın ve spor kamuoyunun merakla beklediği bu proje için artık geri sayım başlamıştır. Tüm heyecanımızla, tüm merakımızla bekliyor ve ilk maçı izlemek için sabırsızlanıyoruz.

Vakit; formalarımızı, bayraklarımızı hazırlama, yeni yuvamıza sahip çıkma ve kulübümüze destek olma vaktidir" dedi.

A Spor
 
Son düzenleme:
Üst