Tpark Muhasebe Scripti

Bu konuyu okuyanlar

mTanriverdi

Doçent
Reaksiyon puanı
3
TPark muhasebe sistemi ile ön muhasebe ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Çokl yönetim sistemi ve online erişim sayesinde dünyanın her bölgesinde muhasebe sisteminizi takip edebilir, stok listenizi kontrol edebilir ve yapılan satışları ve alışları görebilirsiniz. Kolay kullanımı sayesinde hiç bir ek bilgiye ihtiyaç duymadan, sadece tıklama ve yazma yöntemi ile TPark muhasebe sistemini kullanabilirsiniz.

Tpark Muhasebe Scripti

post34

Doçent
Reaksiyon puanı
37
Büyük bütçeyle daha güzel bir hal alabilir fikir gerçekten iyi bu arada ön muhasebe de çek-senet koymayı unutmuşsun :D

tetrapanazomi

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Fikir güzel, fakat gidiş yolu hatalı. Sonra uyarmadı demeyin.

tetrapanazomi

Asistan
Reaksiyon puanı
26
2002 yılıydı sanırım buna benzer bir şey düşünmüş, kurgulamıştım. Sonra gerçekleştirmek nasip olmadı. Bu yüzden çalışmanızı canı gönülden desteklediğimi ve sizi kutladığımı söylemeliyim.

Gidiş yolundan kasıt şudur:
Yazılım açısından güzel bir iş çıkarmışsınız ortaya. Fakat muhasebe bilgisi yönünden ciddi sıkıntılar var.
Programın yaptığı iş stok ve cari takibi. Muhasebeyi ilgilendiren konular yani. Ancak sizin yaptığınız uygulamada hem muhasebe terimleri açısından hem de işlemlerde seçenek esnekliği bakımından problemler var.
Üstelik hatalar da var. Mesela stoktaki ürünlerin hepsi 'Adet' birimi ile gösterilmek zorunda değildir. Oysa siz 'Miktar' olması gereken yere 'Adet' yazarak alan tanımını sabitlemişsiniz. Mesela ben kg ile toz şeker satmak istediğimde ne olacak vb...
Bu problemleri gördüğüm zaman profesyonel bir destek almadığınızı, kendi bilgi ve tecrübelerinizle bu işi kotarmayı hedeflediğinizi düşündüm.
İşte bu düşünceyle projeyi gerçekleştirirken izlediğiniz yolda hata var diye uyarmak istedim.

Önerim; en yakın muhasebeciden bu konuda destek almanız veya herhangi bir muhasebe paket programının cari-stok-fatura bölümlerini detaylı olarak incelemeniz olacak.

Hayırlı başarılar diliyorum.

mTanriverdi

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Muhasebe bilgim çok iyi derecede var. Ama klasik programcı mantığı ile yavaş yavaş yapmak istiyorum. Şu anda v. 2 sürümü yapım aşamasında. Bir çok yeni özellik eklenmiş. Tabi bunun v.3 - v.4'ü olacak. Her sürümde bir seviye daha ileri götüreceğim.

İsterseniz takım arkadaşımız olabilirsiniz?

tetrapanazomi

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Teklifiniz beni onurlandırdı.

Vakit bulabildiğim sürece her tür desteği karşılıksız olarak verebilirim. İstediğiniz zaman özel mesajla ulaşabilirsiniz.

loverman

Asistan
Reaksiyon puanı
7
2 Yıl önce asp ile kendi firmamda kullanmak üzere yapmıştım.İş fatura basımına gelince geliştirmeye vakit bulamayıp profesyonel bir program satın almıştık.Eğer kodları bulabilirsem siteye yükleme çalışırım belki fikir verebilir.