TP-Link Ürünleri D&R Mağazalarında

Bu konuyu okuyanlar

TP-Link Türkiye

Temsilci
Temsilci
Katılım
26 Mart 2013
Mesajlar
417
Reaksiyon puanı
96
Puanları
28
Tüketicilerin ürünlerine her yerden, kolayca erişebilmesini hedefleyen ve çok geniş bir dağıtım ağına sahip olan TP-Link, D&R mağazalarıyla da çalışmaya başladı. Tüketiciler D&R mağazalarından ve web sitesinden TP-Link’in en çok tercih edilen ürünlerini satın alabiliyorlar.

Kablosuz ağ pazarının lideri TP-Link®, Türkiye’de son derece yaygın bir dağıtım ağına sahip. Hem bayi, hem mağaza ve online satış kanalları ile Türkiye’nin her yerinde TP-Link ürünlerine kolayca ulaşabiliyor ve şirket dağıtım kanalını sürekli genişletiyor. Son olarak TP-Link ürünleri satış noktalarına D&R mağazaları da eklendi. Artık D&R mağazalarında ve web sitesinde TP-Link’in en çok tercih edilen ürünleri yer alıyor.

TP-Link ürünlerinin her açıdan kolay ulaşılabilir olmasını hedeflediklerini söyleyen TP-Link Perakende Kanal Satış Müdürü Mert Çataloğlu, “Tüketiciler TP-Link ürünlerini her yerde bulabilmeliler. Bu nedenle tüm teknoloji mağazalarıyla, online satış kanallarıyla ve Türkiye’nin her bölgesinde yer alan binlerce bilgisayar bayisi ile çalışıyoruz. Bu geniş dağıtım ağımıza şimdi D&R mağazalarını da ekledik” diyor. D&R mağazalarının kitaptan müziğe, hediyelik eşyadan kırtasiyeye ve elektronik ürünlere değin çok geniş yelpazede ürün sunduğunu ve kalitesi, bilinirliliği ile faaliyet gösterdiği alanda çok güçlü bir marka olduğunu vurgulayan Çataloğlu, “TP-Link de kendi alanında çok güçlü bir marka. Bu iki güçlü markanın işbirliğinden en çok tüketiciler yararlanacak. Kitap ya da kırtasiye ihtiyacı için gittiği D&R’dan evin WiFi sorununa çözüm olan ürünleri de bulabilmek, tüketicilerin avantajına olacak” diyor.

İlk aşamada D&R mağazalarında tüketicilerin en çok ihtiyaç duydukları ağ ürünleri ve çok tercih edilen modeller yer alacak. Modem, Deco mesh WiFi sistemleri, WiFi menzil artırıcılar ve taşınabilir mobil WiFi yönlendiriciler D&R mağazalarında yer alan ürünler. Zaman içinde ürün ve model çeşidini artırmayı hedeflediklerini dile getiren Çataloğlu, “Bu bir başlangıç Hem D&R ile işbirliğimizi güçlendirerek ürün çeşidimizi artıracağız hem de D&R örneğinde olduğu gibi farklı konsepte sahip mağazaları dağıtım kanalımıza katacağız. Tüketiciler artık her noktada TP-Link ürünlerini görüp, satın alabilecek” diyor.
 

AhmetRyzen

Profesör
Cezalı
Katılım
9 Nisan 2020
Mesajlar
2,886
Çözümler
1
Reaksiyon puanı
3,382
Puanları
113
Yaş
13
Merhaba. TP-Link'in TL-WA850RE cihazını kullanıyorum ama ona rağmen hiç çekmiyor. Ne yapabilirim?
 

emir000

Profesör
Katılım
28 Haziran 2020
Mesajlar
1,560
Reaksiyon puanı
915
Puanları
113
Benimkide 300 mbps kasa arkasında takılı ama nedense yavaş internet bazenleri.
 

Son mesajlar

Üst