Haber Toyota Türkiye Fabrikasından Çalışanlarına Büyük Jest!!

Bu konuyu okuyanlar

Sedefizgi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,778
Sakarya'daki toyota fabrikası tüm işçilerine 40 bin TL banka promosyon ücreti yatırdı. Çalışanlarını büyük sevince boğan fabrikayı tebrik ediyoruz ??

Ekli dosyalar

• Screenshot_20221214_234652.jpg
    Screenshot_20221214_234652.jpg
    77.2 KB · Görüntüleme: 36

Skellige

Profesör
Reaksiyon puanı
3,774
Toyota her zaman adamın dibidir. ?

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Eğer burada söz konusu olan BANKA PROMOSYONU ise o parayı firmalar veya fabrika değil bankalar veriyor zaten...

Not: Şimdi baktım bu banka promosyonuymuş. 4 yıllığına İş bankası ile anlaşmışlar onlarda 40 bin TL promosyon veriyor olay bu. Toyotanın ekstra yaptığı bir şey yok yani. Sadece 4 yıl boyunca bütün para hareketleri bütün maaşlar İş bankası üstünden dönecek.

Skellige

Profesör
Reaksiyon puanı
3,774
Eğer burada söz konusu olan BANKA PROMOSYONU ise o parayı firmalar veya fabrika değil bankalar veriyor zaten...

Not: Şimdi baktım bu banka promosyonuymuş. 4 yıllığına İş bankası ile anlaşmışlar onlarda 40 bin TL promosyon veriyor olay bu. Toyotanın ekstra yaptığı bir şey yok yani. Sadece 4 yıl boyunca bütün para hareketleri bütün maaşlar İş bankası üstünden dönecek.
40 binden daha az olabilirdi. Toyota zaten her konuda çalışanlarını düşünüyor.

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,254

Ateist Allahsız Japonlar, halbuki bizim Müslüman Türk patronlar olsa maaşı bile tam vermez kıdem tazminatı vermemek için mobbing uygular yıldırır gönderirdi

Sedefizgi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,778
Ateist Allahsız Japonlar, halbuki bizim Müslüman Türk patronlar olsa maaşı bile tam vermez kıdem tazminatı vermemek için mobbing uygular yıldırır gönderirdi
Demek ki neymiş kimseyi iç yüzünü bilmeden yargılamamak gerekirmiş biz ne Müslümanlar gördük çatır çatır kul hakkı yiyen ??

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,254
Demek ki neymiş kimseyi iç yüzünü bilmeden yargılamamak gerekirmiş biz ne Müslümanlar gördük çatır çatır kul hakkı yiyen ??
Aynen öyle Müslümanı geçtim hiçbir semavi dine inançları yok Hristiyan Yahudi bile değiller, Allah desen God desen o ne derler

Skellige

Profesör
Reaksiyon puanı
3,774
Toyota değil, Allahsız ateist Japonlar diyeceksin
Adamlar inancımıza mı saldırdı? yok. Adamlar ateist olsa da bu dünyada yaptıkları iyilik takdir edilir. Şu da var ki içinde ufacık bile iman olmayan insanlar Allah aksini dilemedikçe ebedi cehennemlik.

Sedefizgi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,778
Aynen öyle Müslümanı geçtim hiçbir semavi dine inançları yok Hristiyan Yahudi bile değiller, Allah desen God desen o ne derler
İnanç insanın ruhunda olması gereken bişeydir çünkü inanç yaşanır. Sen bir inancı yaşamadıktan hissetmedikten sonra zaten kimseye de hayrın olmaz kimse kusura bakmasın ama bu ülkede çok canlar yandı çok haklar yendi bu yüzden

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,254
Adamlar inancımıza mı saldırdı? yok. Adamlar ateist olsa da bu dünyada yaptıkları iyilik takdir edilir. Şu da var ki içinde ufacık bile iman olmayan insanlar Allah aksini dilemedikçe ebedi cehennemlik.
Semavi dine inanmadıkları ahlaklı oldukları için saldırmıyor zaten, semavi dine inanan batıyı ve ortadoğuyu görüyoruz ?

Tabi takdir edeceksin yok bide hak yiyen cumaya 4 halka araçla giden Müslümanı mı takdir edeceksin?

Not: semavi dinlere inanmadıkları için ahlaklılar bu arada

Sedefizgi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,778
Ya zaten bunun inançla bir ilgisi yok ki arkadaşlar ateist olsunlar banane birlikte mi yanacağız?? Önemli olan işçisinin arkasında olmaları ve gerçekten Japonlar onurlu ve etik degerlere çok dikkat eden insanlar ve Türk insanına bu zorlu günlerde böyle destek olmaları alkışı hakediyor???

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
40 binden daha az olabilirdi. Toyota zaten her konuda çalışanlarını düşünüyor.

Normalde 3 yıllığına anlaşıyor firmalar ve 25-30 bin TL bandında paralar alıyordı. Toyota'da 4 yıllığına anlaşmış ve 40 bin TL almış bunda garip bir durum yok.

Allah aşkına ne saçmıyorsun reis gene yaa... Yapma Allah aşkına her olayı ateistliğe müslümanlığa Türklüğe bağlamanda ki amaç nedir yapma şöyle kendini...

İşin Türklük müslümanlık japonluk ile alakası bile yok. İBB gavur mu oda geçenlerde 3 yıllığına 27 bin TL ye anlaştı Polis asker ve devlet memurları için devlet 30 bin TL ye anlaştı.

Cam sanayi Trakya cam gibi kurumların 40-45 bin TL için görüştükleri yazılıyor. Bunlar normal işler. Lütfen bilmeden alakasız yorum yapma.

Skellige

Profesör
Reaksiyon puanı
3,774
Normalde 3 yıllığına anlaşıyor firmalar ve 25-30 bin TL bandında paralar alıyordı. Toyota'da 4 yıllığına anlaşmış ve 40 bin TL almış bunda garip bir durum yok.
Diğer konularda da iyi oldukları için övesim geldi. :D?

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,254

Allah aşkına ne saçmıyorsun reis gene yaa... Yapma Allah aşkına her olayı ateistliğe müslümanlığa Türklüğe bağlamanda ki amaç nedir yapma şöyle kendini...

İşin Türklük müslümanlık japonluk ile alakası bile yok. İBB gavur mu oda geçenlerde 3 yıllığına 27 bin TL ye anlaştı Polis asker ve devlet memurları için devlet 30 bin TL ye anlaştı.

Cam sanayi Trakya cam gibi kurumların 40-45 bin TL için görüştükleri yazılıyor. Bunlar normal işler. Lütfen bilmeden alakasız yorum yapma.

Müslüman biri olarak semavi dine inananların hepsinin ahlakı şaibeli benim için Amerika İtalya Rusya ve ortadoğu, asyada ne kadar sevsemde korede şaibeli, yok kardeş semavi dine inanan insan sıkıntılı insan, Japonları çok araştırdım filmler izledim Andrew Garfield filmi var şu spider man deki adam Japonyaya gidiyor Hristiyanlığı yaymak için ama Japonlar hiçbir şekilde kabul etmiyor pek azı iman ediyor, demek ki adamlar biliyor semavi dinin insanı ahlaksızlaştırdığını bu adamlar iq su 3 haneli adamlar semavi dine inanmıyorsa boşa değil ?

Bak bunu Müslüman olarak söylüyorum insanlar semavi dinlerden çıkmalı zaten çıkıyor dünya kitleler halinde YouTubeta bi dünya video var

Sedefizgi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,778
Müslüman biri olarak semavi dine inananların hepsinin ahlakı şaibeli benim için Amerika İtalya Rusya ve ortadoğu, asyada ne kadar sevsemde korede şaibeli, yok kardeş semavi dine inanan insan sıkıntılı insan, Japonları çok araştırdım filmler izledim Andrew Garfield filmi var şu spider man deki adam Japonyaya gidiyor Hristiyanlığı yaymak için ama Japonlar hiçbir şekilde kabul etmiyor pek azı iman ediyor, demek ki adamlar biliyor semavi dinin insanı ahlaksızlaştırdığını bu adamlar iq su 3 haneli adamlar semavi dine inanmıyorsa boşa değil ?

Bak bunu Müslüman olarak söylüyorum insanlar semavi dinlerden çıkmalı zaten çıkıyor dünya kitleler halinde YouTubeta bi dünya video var
Ya problemli olan dinler degil o dini yaşarken ki felsefemiz ve kendimize göre uydurmamız?‍♀️

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059

Konu ile bu yazdıklarının alakası nedir ! Türkiye'de promosyon olayı ile japonların dini inancının alakası nedir !!! Parayı Japonlar değil Türk bankası olan İŞ BANKASI VERİYOR ZATEN :D

Not: Ayrıca japon tarihinden de bir habersin. Azcık araştır soruştur bakalım Japonlar devrim öncesi nasıl bir millet gör. Sömürge amaçlı Kore'ye Çin'e hatta diğer ada ülkelerine musallat olduklarında kaç bin insan öldrmüşler kaç kadına tecavüz etmişler bir araştır.

Çok eski tarihe bile gitme. Şurada 2. Dünya savaşı sırasında bile yaptıklarına bak. O çok övdüğün sevdiğin Müslüman olmayan Japonlar neler yapmış...

Not: O beğenmediğin Müslüman diye Türk diye aşağıladığın millet Osmanlı tarihi boyunca kaç yıl 3 kıtaya hükmetti sor bakalım hiç böyle işler yapmış mı ???

Sedefizgi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,778
Konu ile bu yazdıklarının alakası nedir ! Türkiye'de promosyon olayı ile japonların dini inancının alakası nedir !!! Parayı Japonlar değil Türk bankası olan İŞ BANKASI VERİYOR ZATEN :D

Not: Ayrıca japon tarihinden de bir habersin. Azcık araştır soruştur bakalım Japonlar devrim öncesi nasıl bir millet gör. Sömürge amaçlı Kore'ye Çin'e hatta diğer ada ülkelerine musallat olduklarında kaç bin insan öldrmüşler kaç kadına tecavüz etmişler bir araştır.

Çok eski tarihe bile gitme. Şurada 2. Dünya savaşı sırasında bile yaptıklarına bak. O çok övdüğün sevdiğin Müslüman olmayan Japonlar neler yapmış...

Not: O beğenmediğin Müslüman diye Türk diye aşağıladığın millet Osmanlı tarihi boyunca kaç yıl 3 kıtaya hükmetti sor bakalım hiç böyle işler yapmış mı ???
Ben maaşlarını başka bankalara taşıdıkları işçilerinin paralarını ceplerine atanları biliyorum. Burada önemli olan firmanın çalışanlarına karşı tutumu. Ve çok güzel bir hareket şu dönemde hepsi bu ?‍♀️

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,254
Sömürge amaçlı Kore'ye Çin'e hatta diğer ada ülkelerine musallat olduklarında kaç bin insan öldrmüşler kaç kadına tecavüz etmişler bir araştır.

Hepsini biliyorum, helal olsun aslan Japonlar?

Unit 731 nanking hepsini biliyorum, Japonlar yapıyorsa haklıdır vardır bi bildikleri, ayrıca üzerinden 100 sene geçmiş birkaç Çinli Koreli öldü diye üzülecek değiliz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Senin ne olduğun belli değil.
Bana aslında troll diyorlar ama ben troll değilim ?

Sedefizgi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,778
Hepsini biliyorum, helal olsun aslan Japonlar?

Unit 731 nanking hepsini biliyorum, Japonlar yapıyorsa haklıdır vardır bi bildikleri, ayrıca üzerinden 100 sene geçmiş birkaç Çinli Koreli öldü diye üzülecek değiliz
Arkadaşlar tartışmayalım ya hiçbir millet yoktur ki çıkarları ugruna can yakmamış olsun.. Önemli olan bugün bizim insanımızın işine yarayacak bir paranın banka hesaplarına yatmış olması bu kadar ??

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,254

Müslüman diye Türk diye konuşmadım semavi dine inanması yeter batı orta doğu hepsi, helal olsun Japonlara hepsini biliyorum ?

Sedefizgi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,778

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Bu foruma geldiğimde ciddi biriydim özkanı tanıdıktan sonra troll olmaya karar verdim müsebbibi özkan

:D Şu röportaj geldi aklıma...

Saçmalayınca hemen ben trolüm moduna giriyorsun. :D Bunları gayet düşünerek taşınarak yazmıyorsan bende bir şey bilmiyorum...

Müslümanım deyip deyip ateistliği dinsizliği övmek nedir. Madem yetişkin bir bireysin karar ver artık inanıyon mu inanmıyon mu böyle dalga konusu yapma artık.

Not: Sürekli konulardan alakasız yerlere çekiyorsun birde konuları bu hiç hoş olmuyor. Maaş promosyonu vermeyen kurum yok zaten. Ve bu parayı bankalar veriyor firmalar değil. NOKTA.