Soru Toxic arkadaş sorunu?

Bu konuyu okuyanlar

Yahya Furkan

Baadshah
Reaksiyon puanı
2,193
Merhaba arkadaşlar. Yaşım 13 ve sizden abi tavsiyesi istiyorum. Ben ve yakın arkadaşım siteden toxic biriyle kanka olduk ama iyi biriymiş gibi geldi. Bize çok iyi davranıyordu. Sonrasında sarıldık ve küstük. Tek sıkıntı herkesi bize kışkırtmaları. Kimler ile takılsalar ertesi gün bizi dövmeye, sataşmaya kalkışıyorlar. Yavaş yavaş dışlanmaya dahi başladık. Ne yapalım bunlara sizce? Cidden tek çözüm dövmek gibi gelmeye başladı ki, ben empati kurmayı hep ön planda tutarım fakat iş çığrından çıktı. Ezilmek istemiyoruz. Zaten arkamızdan etmedikleri küfür vs. de kalmamış. Biraz size saçma gelecek ama sizlerden bi abi tavsiyesi almak istiyorum.

Rué

Asistan
Reaksiyon puanı
96
bir ağabey tavsiyesi olmayacak ama anladığım kadarıyla karşı tarafın kışkırttığı kişiler tek taraflı dinleyip dolduruşa getiriliyor. kendinizi hiç açıklamaya çalıştınız mı?

Yahya Furkan

Baadshah
Reaksiyon puanı
2,193
bir ağabey tavsiyesi olmayacak ama anladığım kadarıyla karşı tarafın kışkırttığı kişiler tek taraflı dinleyip dolduruşa getiriliyor. kendinizi hiç açıklamaya çalıştınız mı?
Açıklamaya çalışacak vakit olmadı. Bizi kötülediği kişiler bizle direkt uğraşıyor gizliden.

Rué

Asistan
Reaksiyon puanı
96
Açıklamaya çalışacak vakit olmadı. Bizi kötülediği kişiler bizle direkt uğraşıyor gizliden.
anladım. açıklayacak bir yol varsa bunu deneyin çünkü şiddet hiçbir şeyin çözümü değil. bence şiddete şiddetle karşılık verirseniz işin içinden hiç çıkamazsınız.