Toshiba USB'de olan sorun.

Bu konuyu okuyanlar

ThorJ

veritas
Emektar
Reaksiyon puanı
9,748
Merhabalar, bugün satın almış olduğum sistem geldi. Windwos kurmak için USB kullanacaktım. USB NTFS'idi. FAT32 olarak biçimlendirdikten sonra ISO'yu atarken de CreationTool uyarı verdi. Sonrasında USB'yi söküp taktığımda ise USB biçimlendirilme gerekli hatasını verdi. Ayrıca bu bir döngüye girdi. İçine bir şey attığım an hata veriyor ve sürekli olarak USB Biçimlendirme uyarısı vermekte. Şu anda başka USB diskim yok, cevaplarınızı bekliyorum.

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,950
Merhabalar, bugün satın almış olduğum sistem geldi. USB NTFS'idi. FAT32 olarak biçimlendirdikten sonra ISO'yu atarken de CreationTool uyarı verdi. Sonrasında USB'yi söküp taktığımda ise USB biçimlendirilme gerekli hatasını verdi. Ayrıca bu bir döngüye girdi. İçine bir şey attığım an hata veriyor ve sürekli olarak USB Biçimlendirme uyarısı vermekte. Şu anda başka USB diskim yok, cevaplarınızı bekliyorum.
Keşke elinle format USB si hazırlasaydın. :( HP Format Tool u dene.

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Merhabalar, bugün satın almış olduğum sistem geldi. USB NTFS'idi. FAT32 olarak biçimlendirdikten sonra ISO'yu atarken de CreationTool uyarı verdi. Sonrasında USB'yi söküp taktığımda ise USB biçimlendirilme gerekli hatasını verdi. Ayrıca bu bir döngüye girdi. İçine bir şey attığım an hata veriyor ve sürekli olarak USB Biçimlendirme uyarısı vermekte. Şu anda başka USB diskim yok, cevaplarınızı bekliyorum.
Rufus ile bir ISO yazdırmaya çalış, RUFUS kendi yolunu açıp biçimlendirme yapabilir.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Rufus ile bir ISO yazdırmaya çalış, RUFUS kendi yolunu açıp biçimlendirme yapabilir.
Aynen öyle rufus olmazsa PassMark Software'in imageUSB programını dene.
Aylarca türlü yollar ile biçimlendiremediğim USB Belleğimi bu program sayesinde kurtardım.