Toshiba Satellite A660-042 laptop kilitlenme sorunu

Bu konuyu okuyanlar

LonySoraz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Benim bir sorum olacaktı. Toshiba Satellite a660-042 dizüstü bilgisayarım var. Kaç aydır bir sorun hakkında uğraşıyorum Bilgisayarım açılınca 5-10 dk sonra direk kilitleniyor Hiç bir komuta cevap vermiyor ya da oyuna girince belli bir sure sonra direk kilitleniyor. Format attım, virüs taraması yaptım her şeyi yaptım olmadı hatta servise verdim 1 hafta sonra bana ısınmadan deyip fanını değiştirip geri yolladılar. 1 hafta sorunsuz kullandım simdi tekrar başladı kilitlenmeler ne yapabilirim? Kime sorsam bulamadı. Sorununu yardim eden herkese şimdiden teşekkürler...

Oğuzhan Kalkan

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Garantisi var ise senin müdahale etme şansın yok bir ısınma problemi veya hard disk problemi olabilir en mantıklısı tekrar garantiye vermen fakat anlaşılır bir şekilde sorununu ilet

LonySoraz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Garantisi var ise senin müdahale etme şansın yok bir ısınma problemi veya hard disk problemi olabilir en mantıklısı tekrar garantiye vermen fakat anlaşılır bir şekilde sorununu ilet
hard diskte degisti garantisi bitti arkadasım bilgisiyar sirketinde calısıyordu ona yolladım onun servisinde yaptılar duzelmisti ama 1 hafta sonra tekrar basladı sorunlar