Toshiba 35 yılın ardından laptop sektöründen tamamen çekildi

Bu konuyu okuyanlar

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,385
Bu devirde ayak uyduramazsan ya küçülürsün ya çekilirsin. 2012 yıllarında HP sürekli zarar ediyordu CEO değişti belli bir süre sonra tekrardan kazanmaya başladı.

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,737
Bu devirde ayak uyduramazsan ya küçülürsün ya çekilirsin. 2012 yıllarında HP sürekli zarar ediyordu CEO değişti belli bir süre sonra tekrardan kazanmaya başladı.
TOSHIBA'nın da CEO'su aslında değişti ama Japon kafasından ötürü hem Sony hem de TOSHIBA kaybetti.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,385
Japonlar tasarıma pek önem vermiyorlar önemli olan onlar için sağlamlık. Bu yüzden kaybettiler zaten.

The Commander

Profesör
Reaksiyon puanı
1,338
Satellite serisinden iki laptopunu severek kullanmıştım, gayet iyilerdi. ''Gaming'' deryasına ayak uydurabilselerdi başarılı olurlardı ancak bu yolu tercih etmediler. Aslında Qosmio serisiyle bir göz kırpmışlardı ama arkası gelmeyince pek tutmadı.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Satellite serisinden iki laptopunu severek kullanmıştım, gayet iyilerdi. ''Gaming'' deryasına ayak uydurabilselerdi başarılı olurlardı ancak bu yolu tercih etmediler. Aslında Qosmio serisiyle bir göz kırpmışlardı ama arkası gelmeyince pek tutmadı.
Gaming sektörü yüzünden zaten :(

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,737
Ben de zamanında Satellite kulllanmıştım. Fiyat politikası ve kronik ekran paneli sorunundan tutunamadı piyaasada. Hep en pahalısını ve en kalitelisini üreteceğim dedi. Ancak başarılı olamadılar.