Torrent Aleminin Yeni Çocuğu

Bu konuyu okuyanlar

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Virüs uyarısı veriyor :/

bV2wd.jpg

OnLT

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
149
Arkadaş bir kullanıcı olarak torrent sitesi tavsiye edermişçesine konuyu açmış fakat sonradan mesaj yaza yaza sitenin yöneticisi oluvermiş çıkmış. Aşağıya doğru okurken far kettim bunu yazacaktım ki [MENTION=74935]Choice[/MENTION] far ketmiş belirtmiş. Çok hoş bir durum tebrikler. :D Ben beğendim siz de kullanın ayağına site reklamı, güzel. :D

Siteye gelirsek ana sayfa tasarımına bakıp çıktım sadece. Tasarım berbat.. Kuralları okuyun diyorsunuz kural yok, şartları okudum diye işaretliyorsun şart falan yok ortada. Kolay gelsin diyorum sadece.

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
arena-tr başkasını tanımam.. Birde yabancı site olarak isohunt :)

LaZyBoY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ratioless sistemindeki 1.1 Ratio seçeneği 0.5 e düşürülmüştür.

mrspirates

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaş bir kullanıcı olarak torrent sitesi tavsiye edermişçesine konuyu açmış fakat sonradan mesaj yaza yaza sitenin yöneticisi oluvermiş çıkmış. Aşağıya doğru okurken far kettim bunu yazacaktım ki @Choice far ketmiş belirtmiş. Çok hoş bir durum tebrikler. :D Ben beğendim siz de kullanın ayağına site reklamı, güzel. :D

Siteye gelirsek ana sayfa tasarımına bakıp çıktım sadece. Tasarım berbat.. Kuralları okuyun diyorsunuz kural yok, şartları okudum diye işaretliyorsun şart falan yok ortada. Kolay gelsin diyorum sadece.

baya zaman oldu takıp etmeyelı ben ılk mesajlardada o arkadasa belırtmıstım.anlamadıysan yapıcam bır seyım yok sevgılı arkadasım.:)

Bayram Süresince Tüm Torrentler 'Free' dir. TorrenT Eagle Yönetimi Olarak Tüm Üyelerimize ve İslam Alemine Mutlu Bayramlar Dileriz

OnLT

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
149
baya zaman oldu takıp etmeyelı ben ılk mesajlardada o arkadasa belırtmıstım.anlamadıysan yapıcam bır seyım yok sevgılı arkadasım.:)

Bayram Süresince Tüm Torrentler 'Free' dir. TorrenT Eagle Yönetimi Olarak Tüm Üyelerimize ve İslam Alemine Mutlu Bayramlar Dileriz
Yav hee hee

MurKay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sitede seedbox desteği bence size rast gelmiş,çünkü ratio olayı yapmadıkları için bir sunumu birkaç günden sonra seed den çekiyorlar ve böylece 1 haftalık dosyaları indirmek olmuyor.ayrıca kurallar felan okunmuyor,anlaşılmıyor yani kısacası olmamış :biggrin:

Cripto

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayırlı uğurlu olsun torrent alemine inş başarılı olursunuz

heide

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Üye alımlarını açık bırakmanız iyi olmuş baya gelişmişsiniz yorumları okudum sitede gezdim biraz denemek için bir dosya indirmeye başlattım ben yazımı yazmadan bitti Sık kullanılanlara ekledim.Başarılırınızın devamını dilerim

Son mesajlar