🔥 Öne Çıkan Konular

Toraman'dan 'kaptanlık' açıklaması

Bu konuyu okuyanlar

friendly

Rektör
Katılım
19 Mart 2009
Mesajlar
11,877
Reaksiyon puanı
656
Puanları
113
[h=2]İbrahim Toraman, yönetimin ve teknik direktörün önünü açmak için kaptanlığı bıraktığını söyledi. Beşiktaşlı futbolcu, takım olarak hedeflerinin her zaman şampiyonluk olduğunu belirtirken, oluşturulan geniş kadronun rekabeti üst düzeye çıkardığını vurguladı.[/h]
toraman_WUO3B.jpg


Beşiktaş’ta 10. sezonuna giren ve yaklaşık 6 senedir kaptanlık sıfatıyla siyah-beyazlı takımda bulunan İbrahim Toraman, kaptanlığı bırakma sebepleri açıkladı. Deneyimli oyuncu, yönetimin ve hocanın önünü açmak için kaptanlığı bıraktığını söyledi.

Siyah-beyazlı takımın Linz kampında açıklamalar yapan İbrahim Toraman, "Hoca ile yaptığım konuşmada, kaptanlık konusunda birtakım düşünceleri olduğunu, bazı şeylerin kesin ve net olmadığını gördüm. Ben de daha rahat hareket etmeleri açısından kolaylık gösterdim. Kimi uygun görüyorlarsa, kim bunu onların istediği gibi yapabilecekse, onları iyi temsil edecekse onun olması lazım" dedi.

"BEŞİKTAŞ'A BİR ÇİLEK GEREKLİ"
Brezilyalı Ronaldinho'nun transferinin "Beşiktaş'a bir çilek gerekli" şeklinde değerlendirildiğini ifade eden Toraman, "Benim futbol oyun anlayışım, futbolun takım oyunu oluşudur. Bir kişi, bir takımı tek başına şampiyon yapamaz veya başarılı kılamaz. Tüm etkenlerin biraraya gelmesi lazım. Ama Ronaldinho büyük bir isim" yorumunu yaptı.


"BEŞİKTAŞ'IN HER ZAMAN GERÇEK HEDEFİ ŞAMPİYONLUKTUR"
Kamp döneminin yararlı geçtiğini belirten İbrahim Toraman, gelecek sezonla ilgili beklentilerini de anlattı. Deneyimli futbolcu, "Geçen sezon başarısız değildik. Doğru dürüst transfer yapılmadı, genç bir kadro vardı. Beşiktaş'ın her zaman gerçek hedefi şampiyonluktur. Biz bu yolda maücedele edeceğiz. Şampiyonluk yolunda oynamak, şampiyon olacak bir takım yaratmaktır. Bu sene geniş bir kadro var. Rekabet yüksek" diye konuştu.

Kaynak
 

Aretios

Profesör
Katılım
13 Kasım 2009
Mesajlar
3,815
Reaksiyon puanı
3
Puanları
38
çilek roni roberto carlos acıklama yapmıs '' Türkiye hakkında soyledıklerım ılgisini çekti . oda gelecek . yeniden rakip olacaz . onu tekrar yenmek zevkli olacak '' diye

bakalım hayırlısı :D :D
 
Üst