Tor Browser Bundle 2.2.39-4Tor Browser Bundle 2.2.39-4

Tor,internette ya da ağlarda sanal bir tünel ortamı yaratırken aynı zamanda geliştiricilerin, yazılımlara ek güvenlik seçenekleri eklemelerine olanak sağlıyor. Sörf deneyiminizi güvenli ve anonim bir hale getiren Tor’u kullanabilmeniz için beraberinde gelen Mozilla Firefox ile sörf yapmalısınız.Sörf sırasında sizi farklı noktalardaki sunucular üzerinden dolaştıran Tor,bu sırada zaman zaman şifrelemede kullanarak ekstra güvenlik sağlıyor.

Yazılımdaki kontrol panelinde detaylı ayarlardan kaçınılmış.Ayrıca konuya hakim değilseniz, buradaki seçeneklere başvurmanıza gerek yok.

Tor Browser Bundle’daki bant genişliği monitörü, Firefox ile sörf sırasında gerçek zamanlı olarak alınıp gönderilen verileri gösterebiliyor.
 
S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm bende yüklü sesli sohbetlere girmiyor ban yedim. yardımcı olurmusunuz
 
tor kullanımı büyük illegallik içerir

bkz: onionib-hiddenwiki-deepweb

Yok öyle bir şey.
Anonim kalmak garibime gitmiyor değil insanların taleplerini gördükçe ama, halen bir insanlık hakkı. İnternette anonim olarak gezmek illegal falan değildir. tor kullanan herkesi pedofili olarak görmenin anlamı yok.
 
S

SDN Okuru

SDN Okuru
tor browser kullanıyorum herhangi bi zararı olur mu şahsıma?
 
S

SDN Okuru

SDN Okuru
tor browser kullanıyorum herhangi bi zararı olur mu şahsıma?

tabi ki olur her an tutuklanabilirsin derhal sil bir dahada öyle şeyler kurma kullanma bsa nsa mit cia mossad kgb bnd mı5 mi6 v.d. ajanlar tarafından takip edilebilirsin ...
uyarmadı deme :( ;):blushing:
 

alkvis

Üyecik
deepwebin anahtarı olan bir browser. ayrıca aşırıya kaçmadığınız sürece -ki bunu yapabilmek için biraz ilah olmanız gerekiyor bilgisayar konusunda- güvenlik olarak korkulacak bir yanı yok.
 
Üst