Yardım Topluluğumuzu korumak için bazı hareketleri kısıtlıyoruz. / İnstagram kısıtlaması

Bu konuyu okuyanlar

daltonlar3

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Merhaba Arkadaşlar ,

Yaklaşık 2 haftadır sayfam kısıtlamada. Storyden başka birşey paylaşamıyorum. Bu nasıl çözülecek anlamadım.Topluluğumuzu korumak için bazı hareketleri kısıtlıyoruz. uyarısı çıkıyor sadece. Ne bir tarih vermiş ne de başka bir bilgi var. Mail attım dönüş olmadı destekten defalarca yazdım dönüş olmadı. Hesap durumuna baktığımda oda temiz gözüküyor. İhlaller kısmına baktığımda orasıda temiz gözüküyor. Anlamadım bu işi. 2 haftadır olması canımı sıktı. Etkileşim baya bir düşecek orası belli ama bir an önce açılsa çok iyi olacak. Bunu nasıl düzeltebilirim ? Böyle birşey yaşayan var mı ?

daltonlar3

Asistan
Reaksiyon puanı
13
yardım hala düzelmedi

omerylan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende de aynı sorun mevcut hocam ne yaptıysam çözemedim siz de hala çözemediniz mi.

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
Merhaba Arkadaşlar ,

Yaklaşık 2 haftadır sayfam kısıtlamada. Storyden başka birşey paylaşamıyorum. Bu nasıl çözülecek anlamadım.Topluluğumuzu korumak için bazı hareketleri kısıtlıyoruz. uyarısı çıkıyor sadece. Ne bir tarih vermiş ne de başka bir bilgi var. Mail attım dönüş olmadı destekten defalarca yazdım dönüş olmadı. Hesap durumuna baktığımda oda temiz gözüküyor. İhlaller kısmına baktığımda orasıda temiz gözüküyor. Anlamadım bu işi. 2 haftadır olması canımı sıktı. Etkileşim baya bir düşecek orası belli ama bir an önce açılsa çok iyi olacak. Bunu nasıl düzeltebilirim ? Böyle birşey yaşayan var mı ?
sizin boot oldugunuzu sanıyor biraz gönderi begenin,storylere bakın,ard arda 5ten fazla yorum yazmayın ve takip etmeyenler vb gibi uygulamalar var onlardan cıkın cunku ondan dolayıda olabiliyor bazen

Son mesajlar