Toplu tasıma budur ...

Bu konuyu okuyanlar

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
toplu katliam aracı (&)

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Muahaha bune be :D :D :D İnsan yığını :p

patrick

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
19
birisi gaz kaçırsa otobüstekiler yandı (A)

Turab Garip

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Eh biz dalgamızı yapalım. Bunlar Toplu Taşıma Toptan Yapılmalıdır İlkesine İnananlar Derneği üyeleri olabilirler.

Hey hat! Biz dalga geçe dururken böyle durumda olsak dalga geçenlere kafa göz bacak dalar mıydık acaba? Kim bilir nerenin aciz vatandaşları bunlar.

KesKin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu biraz fazla toplu değilmi ;D Sizce ??? :* (A)

TayFun KesKin

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
İstanbulda minibüslere ayakta yolcu alınmıyor haksızlık bu tüm minibüsçü camiasını bu resimleri koz alarak polislere göstermesini istiyorum..

NOT : Minibüse binmek gerekti acildi işe geç kalıyordum kimse almadı beni :mad: :D

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
warkortali dedi ki:
İstanbulda minibüslere ayakta yolcu alınmıyor haksızlık bu tüm minibüsçü camiasını bu resimleri koz alarak polislere göstermesini istiyorum..

NOT : Minibüse binmek gerekti acildi işe geç kalıyordum kimse almadı beni :mad: :D
Sen başka istanbuldasın heralde.Kendimi bildim bileli(19 yıldır) minibüslere ve otobüslere ayakta binmişimdir.Sırf bu yüzden oturmaya yer bulunca kadınlara yer vermiyorum.Ben kalkıcam kadın oturacak sonra yanımdaki adam gün doğacak :D :D ben daha çok yanımdaki adamı kaldırıp kadını yanıma otuttururum.. :p

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
gokhans19 dedi ki:
warkortali dedi ki:

Sen başka istanbuldasın heralde.Kendimi bildim bileli(19 yıldır) minibüslere ve otobüslere ayakta binmişimdir.Sırf bu yüzden oturmaya yer bulunca kadınlara yer vermiyorum.Ben kalkıcam kadın oturacak sonra yanımdaki adam gün doğacak :D :D ben daha çok yanımdaki adamı kaldırıp kadını yanıma otuttururum.. :p
Adam ne yapıyor ??? ;D

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
Ben maltepede binmeye çalıştım ama yoldan geçen 15 minibüs almadı bende başka bi yöntem geliştirdim parmağımı yola doğru uzatıp durdurmak işareti yapmak yerine kendimi işaret edip geleyimi demeyi ifade ettim.. :D :D çünkü artık sıkılmıştım kan ter içinde işe yetişmeye çalışıyordum ;D

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
lucifer dedi ki:
gokhans19 dedi ki:
warkortali dedi ki:

Adam ne yapıyor ??? ;D
Ayakta bayan olunca yusuf yusuf hemen kalkıyo :D :D

warkortali dedi ki:
Ben maltepede binmeye çalıştım ama yoldan geçen 15 minibüs almadı bende başka bi yöntem geliştirdim parmağımı yola doğru uzatıp durdurmak işareti yapmak yerine kendimi işaret edip geleyimi demeyi ifade ettim.. :D :D çünkü artık sıkılmıştım kan ter içinde işe yetişmeye çalışıyordum ;D
Maltepede olabilir ben küçükçekmece tarafından söylüyorum..

gizem durmaz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Sizece zorları neymiş bunların ya otobüsün tepesine kadar çıkıpta kucak kucağa oturmuşlar???
Yani amaçları ne gerçekten çok merak ediyorum...

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Düşünsenize bi yolcu ileriki durakta inecek ama o arabadan nasıl çıkacak :D :D

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
gizem durmaz dedi ki:
gokhans19 dedi ki:
Düşünsenize bi yolcu ileriki durakta inecek ama o arabadan nasıl çıkacak :D :D
Ne olacak tam bir komedi olur :D :D :D
Arkadan bi yolcu sesleniyo:
-Abi inecek vardıydı
Şöför:Otur lan oturduğun yerde :D :D

Ben hep son durakta inmek isterim yoksa diğer duraklarda inmek sakıncalı..

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
warkortali dedi ki:

semt farklı heralde ben bundan 5-6 yıl mı önce desem Edirne de yarı turistik bir yerde minibüse binmeye çalışlık (oarnın minibüsü buranınki gibi değil şehirlerarası yolcu otobüsü gibi) bir kişilik fazla yeri yoktu diye almadı bizi ben ayakta giderim fln dedim yok belediye yasakladı dedi öteki minibüsü beklemek zorunda kaldık

gizem durmaz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Dediğiniz sistemden Ankara'da da karşılaştım. Yanlız polislerin sabit olarak bekledikleri yere kadar, ayakta alıyor uyanıklar... Anlarsınız ya doldur babam doldur hesabı... Tehlikeli(polislerin olduğu) yere gelincede arabada ayakta kimse kalmıyor :) :) :)

alperveli

Müdavim
Reaksiyon puanı
48
bizim burdan(yüzyıl mah) sabahları bağcılar minübüsü tam bi eziyet oluyo nerdeyse araba tıklım tıklım kapı ağzında 3-4 yolcu dışarıda gidiyo sanki ama kimsenin umurunda değil şöforde habire yolcu alıyo amacı neyse

Jengar

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
zaten şoförler arabanın hiç bi zmn dolu olduğuna inanmaz ;D daha çok para meselesi yani

Son mesajlar