Toplama pc mi markalı pc mi?

Bu konuyu okuyanlar

mehmet

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
47
Marka bile olsa zaten onlarda toplama değil mi?

Saygılar

kayıp kuşak

Profesör
Reaksiyon puanı
33
doğru toplama ama kastettiğim hangisi hem yüksek özellikler hemde daha hesaplı olur

By_BaRaN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Toplama tercih ederim Zaten arkadaşlarda demiş bir etiket yapıştırıyor al sana marka :)

kaplan42

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Donanımdan iyi anlıyorsan toplama , anlamıyorsan marka pc tavsiye ederim.

ioz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Toplama al lisanslı bile alacaksan çünkü markalı bilgisyarlarda OEM lisans gelir. OEM lisansı sadece o makina için kullanırsın. Ama Kutulu lisans alırsan o lisansı istediğin makinaya taşıyabilirsin. Ayrıca Windows 7 kutulu ürünlerde hem 32 bit hem 64 bit ile geliyor. istediğini kurabiliyorsun. Oem gibi birilerinin senin için seçtiğine mecbur değilsin.

toplamada da istediğin konfigürasyonu alarak gereksiz masraf yapmazsın. Eğer gerek yoksa Ekran kartı, Ram, KAsa Disk vs.

İSYAN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
1
tabiki toplama çünkü; marka bilgisayarların en başta anakartı sıradan oluyor ekran kartı sıradan oluyor sadece işlemci ,ram ve disk boyutunu yüksek tutup bilgisi olmayan kullanıcıları kolayca kandırıyorlar..
çok bilmiş bir arkadaşım 2.170 tl'ye vestel bilgisayar aldı(güya markası vestelmiş) ben 1.500 tl' ye topladıydım(AMD)tabii ozaman en iyi parçaları aldıydım. benim bilgisayarın 1.5 saate encode yapdığı videyu onunki 4 saatte bitirememişti :)

Bekoroma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Toplama alman için o kadar çok sebep varki. Bunlar zaten fazlasıyla önceki sayfalarda belirtilmiş. Marka alman senin açından zararına olur. En iyisi toplama