Topaloğlu'nun klibi ABD'de alay konusu oldu

Bu konuyu okuyanlar

Alemci_Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Topaloğlu'nun klibi ABD'de alay konusu oldu

topaloglu.jpg

Mustafa Topaloğlu'nun ABD Başkanı Barack Obama için bestelediği şarkı, Amerikan televizyonlarına da konu oldu. ABC'de yayınlanan Jimmy Kimmel Live adlı programda gösterilen klip, izleyenleri de güldürdü.

Programın sunucusu Jimmy Kimmel, Obama'nın popüler olduğu ülkelerden birinin Türkiye olduğunu ve geçenlerde de bir ziyaret gerçekleştirdiğini belirtti. Bu arada bir şarkıcının ABD başkanı için bir şarkı bestelediğini kaydeden Kimmel, klipten kısa bir parça da gösterdi.

Mustafa Topaloğlu'nun ismini telaffuz etmekte güçlük çeken ve "Muhtemelen sahne ismi" esprisi yapan Kimmel, klibi gösterdikten sonra ise "Bu da onların Madonnası. Ancak belki de dünyayı birleştirmek sanıldığı kadar iyi bir düşünce değil." diye konuştu.

Öte yandan Obama'nın Türkiye ziyareti sırasında bir Türk haber sunucusunun yüzünü siyaha boyaması ise ABD'de tepkiye neden olmuştu. Sunucunun bunu, Obama'yı renginden dolayı aşağılamak için yaptığını zanneden Amerikalılar, ırkçılık suçlamasında bulunmuştu. (CİHAN)

Videoyu sevenload'dan izlemek için tıklayın

28 Nisan 2009, Salı​
KaynaK

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Bunu izlemiştim bir magazin programında galiba tamamını bu toplaoğlu gerçekten üşütük ya babam gördü salak bu adam dedi:)Saçma saçma birşey isteyen izlesin çok saçma daha doğrusu üşütük bir adamın söylediği üşütük şarkı.

vabeste

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben bu adam kadar iki lafı yan yana getiremeyen,ne konuştugunu bilmeyen başka bir adam görmedim...Bizi bi rezil etmediği kalmıştı onuda yaptı.obama obama diye adamın kucağına oturacaz nerdeyse.obama ermeni tasarısını dolaylı yoldan tanıdı al sana obama...
bu adamın sözlerinde ne sanatsal ne kafiyeli satırlar var.bu adam hadise gibi beni temsil etmiyor.dinleyenlere iyi dinlemeler:pinch:

Tsunmys

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Amerikalıların bu Uzaylılar ile alıp veremediği şey nedir?

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
yorum yok böyle cahil insanları pof poflamaya devam edersek bugünlerimizi mumla arar olacağımızdan emin olun

BaRY

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Türk değil o uzaylı uzaylı

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
O yüzünü boyayan kişi de Flash TV Haber spikeri Gökhan Taşkın'dı Heralde !
Ne hallere Düştük Ya Rabb.

eratosten

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Alttaki link de ne be abi (Videoyu izlemek için..) :)

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Başka ne olacaktı ki hit mi ? :D

_taha

Profesör
Reaksiyon puanı
17
daha önce izlemiştim bi yerde ne adam bu be böyle saçma bi adamı görmedim !!!

LaWa

Profesör
Reaksiyon puanı
47
Amerikada olduğu gibi tüm dünyada bir obama hayranlığı ortaya çıktı.İnsanlar O seçildi diye Amerika başka bir devlet gibi görmeye başladı.Şunu bilelim ki ,o sadece orda bir semboldür.Yönetim bambaşka insanların elindedir.Dünya niye seviniyo hala anlamış değilim.

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Bende anlamıyom ama benim sevincim Obama'nın müslüman olması nedeniyle.Bu toplaoğlu da salak imkanım olsa gidip dövücem.Amerika'ya gidicez dicekler sen nerelisin türküz dicez gülmeye başlıcaklar.Alay edicekler ne hallere düştük Yarabbi ya.

BaRY

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Obama, Müslüman? tabi yersen.

kramp34

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Sözleri güzelmiş ya "Hoş geldin obamaaa, barış getir bu dünyayaaaa" :D zuhah

crazyboys90001

Profesör
Reaksiyon puanı
32
mustafa topaloğlu gerçekten çok gereksiz bir insan televizyonlar için..bunun görevi neki medyada..çok gereksiz birisi..

neydiyaaunuttum

Doçent
Reaksiyon puanı
0
uzaylı diye diye bigün onlarda gelip sırf buadama uzylı dediğimiz için hakaret olarak değerlendirip istila edicekler ülkeyi
heleki şu gökhan takınyokmu tv n,n içine fırlayıp kafasını o masaya vurmak için neler vermezzdimki hayatımda gördüğüm en ucuz insan