Soru Topa vururken bacak ağrısı

Bu konuyu okuyanlar

sw2341

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar. Ben uzun süredir dışarı çıkmıyordum. 3 gün önce çıkalım dedik arkadaşlarla halı sahaya gittik herşey normaldi. Ertesi gün topa vurduğumda dizimin üzerindeki bölge hafif acımaua başladı. Ve sonraki gün tekrar çıktığımızda tamamen acım geçmiş ve unutmuştum taa ki topa vurana kadar... Bu seferki acı öncekine benzemiyordu. O kadar kötüydü ki eve zor yürüdüm. Yaşım 17 böyle birşey yaşamış olan ya da bacağımdaki acıyı geçici de olsa geçirecek birşey bilen var mı acaba? (doktora gideceğim için geçici çözüm yeterli)

HakanÇ11

Asistan
Reaksiyon puanı
133
Merhabalar. Ben uzun süredir dışarı çıkmıyordum. 3 gün önce çıkalım dedik arkadaşlarla halı sahaya gittik herşey normaldi. Ertesi gün topa vurduğumda dizimin üzerindeki bölge hafif acımaua başladı. Ve sonraki gün tekrar çıktığımızda tamamen acım geçmiş ve unutmuştum taa ki topa vurana kadar... Bu seferki acı öncekine benzemiyordu. O kadar kötüydü ki eve zor yürüdüm. Yaşım 17 böyle birşey yaşamış olan ya da bacağımdaki acıyı geçici de olsa geçirecek birşey bilen var mı acaba? (doktora gideceğim için geçici çözüm yeterli)
Neredeyse aynı sorun bende de vardı. Bacağımın iç taraflarında kemiğe elimi sürdükçe sızlıyordu. İki bacağımda da durum aynıydı. Nedeni sanırım uzun süre oynamamak 1-2 ay devam etmişti. Kaç yıldır maç yapmıyoruz normal sanırım.

1234456

Asistan
Reaksiyon puanı
61
topa ısınmadan vurmuşsunuz dinlenin geçer

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
bendede gecen oldu gün boyu oturup ısınmadan maca gidersek byle olur fitnesscılardada var bu durum bacak calıştıgı gün pert oluyorlar