Tomb Raider 2013 Kurt Bölümü

Bu konuyu okuyanlar

ufon

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar,

Öncelikle,artık eski tarz oyun oynamayı özleyeceğimiz belli,en azından ben öyle düşünüyorum.
Son zamanlarda,oyunlarda tuş kombinasyonu moda olmaya başladı.İlk olarak,Resident evıl 4 ile başladı maceram.
Kombinasyonlar yüzünden oyunu çok sevmeme rağmen kenara attım.Sonra çok sevdiğim seri olan,Tomb raider modaya katıldı.
Son çıkan seride ise,bunu o kadar abartmışlar ki,oyunu satın almaktan vazgeçtim.

Bu konuyu açmamda etken olan olay ise,50-55 denememde anca geçebildiğim,mağaradaki kurt olayının save dosyasını dünya genelinde bulamamış olmamdır.
Eminim o bölüme gelen arkadaşlar bunu anlayacak ve bana teşekkür edecektir.:cool: Save dosyası,kurdu altedip yaralı adamı tedavi ettiğim yere kadardır.
Buraya kadar bütün silahlar yükseltilmiş ve yüksek miktarda storage elde edilmiş vs.vs.Yani kaybınız değil kazancınız yüksek olacaktır.:mrgreen:

Buyrun save
http://uploaded.net/file/4a1vy1mg

ufon

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür ederim yeni başladım oraya geldiğim zaman umarım gerek kalmaz buna.

Sabırlı birisi değilsek,kesin lazım olacak :D Ama ben save istemem kendim halletmek isterim derseniz,mantiği anlatayım.

Öncelikle kurt ilk ayaktan kavradığı zaman,benim gibi yön tuşlarına çok hızlıca basarsak,isteyeceği 2. kombinasyonu göremeden kız defalarca ölecektir.
Yön tuşları kombinasyonu görünür görünmez,30 salise ( yarım saniye) aralıkla soldan başlamak suretiyle yön tuşlarına birkaç defa bastığımızda,bizden isteyeceği,2. kombinayonun dalga işareti ortaya çıkacak.Bu işaret çıkar çıkmaz,ortasında kırmızı ünlem işareti çıkana kadar bekleyip,2. kombinasyon olan,F harfine bir defa tıklıyoruz.Kız tekmeyi atar atmaz,3. kombinasyon olan(el işareti) E harfine hızlıca birkaç defa basıp çekiyoruz.Tam o sırada,4. kombinasyon F harfine,(dalga işaretinin ortasında kırmızı ünlem görünür görünmez) bu defa hızlıca defalarca basıyoruz.Eğer sakin ve sıralamayı doğru takip ettiysek kurt nakavt oluyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Valla çok teşekkür ettim . Kısacası ünlemleri bekleyin deseydiniz iyi olurdu öyle yaptım oldu Sağol tekrar :)

B

Barisseneker

SDN Okuru
Tomb Raider Save Dosyasını Verebilirim 17 Saatte Bitirdim Oyunu Ama İlla Ben Bitiricem Diyorsanız Size kolaylık Olsun Diye Part Part Çekilmiş Oyunun Videolarını Verebilirim Videolara Bakarak Bölümleri Zorlanmadan Geçebilirsiniz Ben Sadece 30 Parttan Sonra Destek Aldım Toplamda 34 Video Var Her Videonun Üstünde Kırmızı Renkte Sayıyla Belirtilmiş Videoları Karıştırmayın Diye Partları Buyrun Linkler Hadi kolay Gelsin Birinci Part Videosu Başlangıç http://www.youtube.com/watch?v=-VtQmI0kfYw

ufon

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tam çözüm sorunu yok,yüzlerce mevcut ve hepside videolu olarak.Ama biride çıkıp yazılı tam çözüm hazırlayıp,şurayı,şöyle geçeceksin dememiş.Videolar kombinasyonları anlatmıyor sadece gösteriyor yani adam videoda nasıl bir tuş kombinasyonu kullandıda orayı geçti,görmek mümkün değil.

Part,part tam çözüm videoları değilde,part,part save dosyaları işe yarar bence ve ben her geçtiğim bölümün kayıtlarını tek,tek yedekliyorum birine lazım olur diye.

arkabisrem

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Oyun gerçekten çok uzun ve tam bir aksiyon . 6. gün oldu ve şu an bitirdim . Herkeze tavsiyem Crysis 3 'ten sonra oynadığım en iyi oyunlardandı.

ufon

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Valla çok teşekkür ettim . Kısacası ünlemleri bekleyin deseydiniz iyi olurdu öyle yaptım oldu Sağol tekrar :)

Rica ederim hocam,Kimsenin benim çektiğim eziyeti çekmesini istemedim.Yanlız anlayamadığım,benim paylaştığım save linki ve ilgili mesaj buharlaşmış.:unsure:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim yön tuşlarına hızlı basarsak f ye basamıyoruz .. yavaş basarsakda kurt bizi öldürüyor ne yapmalıyım ?

mr.meseli

Doçent
Reaksiyon puanı
1
pre_1363029907__37.jpg
Daha önceki bölümlerden hatırlayan arkadaşlar için destek rica ediyorum;
http://forum.shiftdelete.net/teknik-sorunlar/347615-tomraider-2013-icin-sevap-islemek-isteyen.html

emirhan11903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sabırlı birisi değilsek,kesin lazım olacak :D Ama ben save istemem kendim halletmek isterim derseniz,mantiği anlatayım.

Öncelikle kurt ilk ayaktan kavradığı zaman,benim gibi yön tuşlarına çok hızlıca basarsak,isteyeceği 2. kombinasyonu göremeden kız defalarca ölecektir.
Yön tuşları kombinasyonu görünür görünmez,30 salise ( yarım saniye) aralıkla soldan başlamak suretiyle yön tuşlarına birkaç defa bastığımızda,bizden isteyeceği,2. kombinayonun dalga işareti ortaya çıkacak.Bu işaret çıkar çıkmaz,ortasında kırmızı ünlem işareti çıkana kadar bekleyip,2. kombinasyon olan,F harfine bir defa tıklıyoruz.Kız tekmeyi atar atmaz,3. kombinasyon olan(el işareti) E harfine hızlıca birkaç defa basıp çekiyoruz.Tam o sırada,4. kombinasyon F harfine,(dalga işaretinin ortasında kırmızı ünlem görünür görünmez) bu defa hızlıca defalarca basıyoruz.Eğer sakin ve sıralamayı doğru takip ettiysek kurt nakavt oluyor.
hocam ben yön tuşunu geçiyorum F ye basıyorum ardından E ye basma kısmınıda geçiyorum ancak ondan sorna şöyle bi sıkıntı oluyor izlediğim videolarda E den sorna bir kere çemberli F ondan sonra da art arda basmalı F geliyor ancak bende çemberli F çıkmıyo direk ard arda basmalı F geliyo arka arkaya basıncada kurda ölüyorum oyundamı sıkıntı bendemi acaba?

gobellerr06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Kardeşim aynı sorun bende de var sen nasıl bir çözüm buldun sorunun kaynağını bulabildin mi cevap yazarsan çok sevinirim