TOKİ´den 146 YTL taksitle konut

polisajans

Üyecik
Kampanyayla ilgili açıklama yapan TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar, “Okulları, ticaret merkezleri, oyun alanları, sağlık ocakları, parkları peyzajı ve çevre düzenlemesiyle dört dörtlük konutlar satacağız” dedi.

44 ilde satış

Satışa çıkarılan konutların bulunduğu 44 il ise şöyle: “Adana, Adapazarı, Afyon, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bilecik, Bolu, Burdur, Bursa, Diyarbakır, Edirne...

www.polisajans.com
 

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
hocam, haberleri de ver, web sitenin reklamını da yap bir şey demiyoruz ama şu link verme olayını öğren artık :D editlemekten bi hal oldum.
 

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
bu arada sanki ev yapmayacağız, inşaat malzemelerinin fiyatları çok yükseldi haksız rekabete yol açıyoruz, biraz yavaşlatacağız demişlerdi.
 

Kriptograf

Profesör
Tüm iller mi? 44 il denmiş Türkiye de 81 il var yarı yarıya bir oran var.

Okulları, ticaret merkezleri, oyun alanları, sağlık ocakları, parkları peyzajı ve çevre düzenlemesiyle dört dörtlük konutlar satacağız.

Adamın aklı fikri satışta :) okullarında konut projeleri içinde değerlendirilmesine karşıyım ayrıca devlet okulu ise bir konut projesi içinde ne işi var özelse lafım yoktur.Tepe tepe kullansın.
 
Üst