Haber Togg’un yeni modeli CES 2022’de! İşte tasarımı ve özellikleri

Bu konuyu okuyanlar

Batuhan Sertol

Bank of Base
Reaksiyon puanı
489
Ülkemiz lansmanının üzerinden yaklaşık iki yıl geçen Togg, bu defa kendini CES 2022'de tüm dünyaya gösterdi.

togg-ces-2022de-dunyaya-boy-gosterdi-3.jpg

Konsept olarak karşımıza çıkan Togg'un yeni modeli dış ülkelerden gelen basın mensuplarında da olumlu etkiler bıraktı. Togg'un yeni modeli, tasarımı ve özellikleri hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım.

Haberin devamını okumak ve aracın daha fazla görseline ulaşmak için: Togg'un yeni modeli CES 2022'de! İşte tasarımı

Batuhan Sertol

Bank of Base
Reaksiyon puanı
489
Özellikle otomatik açılan kapılara bayıldım
Kesinlikle, otomatik açılan kapılar ve arka stoplarının görünümü oldukça muhteşem görünüyor. Konsept araç olarak harika bir tasarım ortaya çıkarılmış.

DESLAER

Profesör
Reaksiyon puanı
630
araç çok güzel ,c sedan diye biliyorum c deki en iyisi olabilir çıkınca

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Araç çok güzel gözüküyor ama ben orada 1 milyon TL görüyorum maalesef...

Reaksiyon puanı
3,027
Ben tasarımı beğendim ve özellikleri yerinde buldum. Ancak bu araç ihraç edilmediği sürece hayalin ötesinde değil. Mesela bu sabah elektrikli araç şarjına yüzde 130 zam geldi. Vergileri de düşündüğümüzde bu aracın milyon TL seviyesinde olacağını tahmin etmek zor değil. Tabii ihraç edileceği 5 Avrupa ülkesinde fiyatlar uygun olacağı için ülkeye döviz girmiş olacaktır. Umarım siyasete alet edilmeden çıkması gerektiği vakitte çıkar.