TOGG'dan yerli aracın fiyatı ile ilgili açıklama!

Bu konuyu okuyanlar

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) seri üretime geçilecek elektrikli yerli otomobiller için paylaşılan fiyat bilgileri hakkında, "2022'den önce açıklamamız mümkün değil" açıklamasında bulundu.

Syntax.Err

Asistan
Reaksiyon puanı
161
Reiz neden bütün forum senin konulara geliyo anlamadım rahat 10K yorum alıyosun ne bu taktiği falan mı var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mıknatıs gibi bütün ilgiyi üstünüze çekiyosunuz

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Başlığa bak içeriğe bak ??

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) seri üretime geçilecek elektrikli yerli otomobiller için paylaşılan fiyat bilgileri hakkında, "2022'den önce açıklamamız mümkün değil" açıklamasında bulundu.
Icerik ekibi oldugu icin boyle içerikler paylaşımı normal..

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Başlığı görünce tam içimden lan bunlar geri zekalı mı şimdiden fiyat mı açıklanır diyecektim ki. Allahtan tarih verimler sadece sevindim...
Yoksa 2-3 yıl sonrasına ne olacak ne bitecek bilmeden kendilerini rezil ederler hani 300 bin TL idi 400 oldu bu biz almayız protesto ediyoz diye millet ayaklanır sonra. Zaten eleştirmek kulp bulmak için bahane arıyorlar.

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Başlığı görünce tam içimden lan bunlar geri zekalı mı şimdiden fiyat mı açıklanır diyecektim ki. Allahtan tarih verimler sadece sevindim...
Yoksa 2-3 yıl sonrasına ne olacak ne bitecek bilmeden kendilerini rezil ederler hani 300 bin TL idi 400 oldu bu biz almayız protesto ediyoz diye millet ayaklanır sonra. Zaten eleştirmek kulp bulmak için bahane arıyorlar.
Bende öyle düşündüm.. başlığı görünce bide ıçeriği görünce çalışırdım..

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
250.000 vs. diyorlardı haberlerde. Herhalde asparagas haber olmalı onlar.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Bir deli kuyuya taş atıyor, 40 akıllı onu çıkarmağa uğraşıyor. Hiç akıl mantık var mı, iki yıl sonra çıkacak bir arabanın fiyatının bu günden açıklanması.
Fiyatı açıklandı yazmadım zaten direkt fiyatı ile ilgili açıklama yazdım

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Sallamasyon fiyat servis edilmişti bayağı bir konu üstünden giydirdi forumda arkadaşlar. Çok doğru bir açıklama olmuş. Lakin 2 yıl sonra şarj istasyonları ne durumda olacak onu ön göremiyorum. Veya batarya/motor ne kadar gidecek belirli bir süre izleyip almak lazım bence.

Reiz neden bütün forum senin konulara geliyo anlamadım rahat 10K yorum alıyosun ne bu taktiği falan mı var

Mıknatıs gibi bütün ilgiyi üstünüze çekiyosunuz
Youtube kanalında takılman lazım anlamak için.