Haber TOGG'dan yerli aracın fiyatı ile ilgili açıklama!

Dilara Kaya

Profesör
İçerik Ekibi
Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) seri üretime geçilecek elektrikli yerli otomobiller için paylaşılan fiyat bilgileri hakkında, "2022'den önce açıklamamız mümkün değil" açıklamasında bulundu.

Mr.Zeytin63

Asistan
Reiz neden bütün forum senin konulara geliyo anlamadım rahat 10K yorum alıyosun ne bu taktiği falan mı var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mıknatıs gibi bütün ilgiyi üstünüze çekiyosunuz

Dertsizali

Profesör
Başlığa bak içeriğe bak ??

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) seri üretime geçilecek elektrikli yerli otomobiller için paylaşılan fiyat bilgileri hakkında, "2022'den önce açıklamamız mümkün değil" açıklamasında bulundu.
Icerik ekibi oldugu icin boyle içerikler paylaşımı normal..

OzkanK.

Profesör
Başlığı görünce tam içimden lan bunlar geri zekalı mı şimdiden fiyat mı açıklanır diyecektim ki. Allahtan tarih verimler sadece sevindim...
Yoksa 2-3 yıl sonrasına ne olacak ne bitecek bilmeden kendilerini rezil ederler hani 300 bin TL idi 400 oldu bu biz almayız protesto ediyoz diye millet ayaklanır sonra. Zaten eleştirmek kulp bulmak için bahane arıyorlar.

Dertsizali

Profesör
Başlığı görünce tam içimden lan bunlar geri zekalı mı şimdiden fiyat mı açıklanır diyecektim ki. Allahtan tarih verimler sadece sevindim...
Yoksa 2-3 yıl sonrasına ne olacak ne bitecek bilmeden kendilerini rezil ederler hani 300 bin TL idi 400 oldu bu biz almayız protesto ediyoz diye millet ayaklanır sonra. Zaten eleştirmek kulp bulmak için bahane arıyorlar.
Bende öyle düşündüm.. başlığı görünce bide ıçeriği görünce çalışırdım..

Szayel

Profesör
Sallamasyon fiyat servis edilmişti bayağı bir konu üstünden giydirdi forumda arkadaşlar. Çok doğru bir açıklama olmuş. Lakin 2 yıl sonra şarj istasyonları ne durumda olacak onu ön göremiyorum. Veya batarya/motor ne kadar gidecek belirli bir süre izleyip almak lazım bence.

Reiz neden bütün forum senin konulara geliyo anlamadım rahat 10K yorum alıyosun ne bu taktiği falan mı var

Mıknatıs gibi bütün ilgiyi üstünüze çekiyosunuz
Youtube kanalında takılman lazım anlamak için.