TOGG marka araçlar beklenir mi?

Bu konuyu okuyanlar

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415
Minimum 500 bin liraya çıkacak araçlar için insanlar para biriktirebiliyor. Ne kazanıyorsunuz da para biriktiriyorsunuz abilerim. Allah'ım bana da nasip et şöyle konuşabilmeyi. :D
Ben 15-20 sene sonra TOGG'un 2. elini almayı planlıyorum. ?
O yüzden biz benzin-LPG'ye devam.

MrCrisis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
Konu gerçekten siyaset bölümüne kaysın istemiyorum ama bu söylenenler gerçekten komik :D

Burada sayfalar almaz iktidar olursak yapacaz dediklerini yazmaya. ( Kapatacaz görevden alacaz uzaklaştıracaz hapse atacaz yargılayacaz dediği isimin kurumun haddi hesabı yok. Yada değiştirecez kaldıracaz dediği kanunun anayasal düzenlemenin haddi hesabı yok. ) Ayrıca üstte ki arkadaşın yazdığı gibi donuna kadar alacaz mal varlığına el koyacaz taksimde sallandıracaz dedikleride cabası. ( Lafa geldimi herkes özgürlükçü eşitlikçi adil ama uygulamada asacaz kesecez...

En basitinden hükümete yakın tabir edilen bütün kanalları kapatacaz dedi direk parti sözcüsü ( Bu kindarlık olmuyor mu ?)
AKP'nin yaptığı bütün ihaleleri iptal edecez dedi ( Bu kincilik olmuyor mu ?)
Devlette devamlılık diye birşey vardır. ( Biz iktidar olursak bizden zırnık alamaz hiçbir firma ve şirket dediler bu kindarlık değil mi ?
Atamalar memurlar hakkında söyledikleri askerler komutanlar paşalar savcılar hakimler hakkında söyledikler görevden alacaklar liste uzar gider...

İktidar değişsin bak gör TOGG' flan kalıyor mu gereksiz masraf denilecek. Dua edekte İHA SİHA'yada karşıydılar Erdoğan'ın damadı yapmış deyip onlarıda kullanmayak garaja kaldırak demesinler. )
Birşeyler bildiğinizi zannediyorsunuz ama hiç birşey bilmiyorsunuz.
Mevcut iktidarın ilk başa geldiği zaman yaptıklarını hatırlatırım yakın tarihi biraz inceleyin haksız yere el konulup yandaşlara bedava verilen şirketler holdingler bankalar tv kanalları gözünüzün önüne gelsin ve sonra bu ülkenin tahkim mahkemelerinde ödediği milyarlaca dolarları euroları hatırlayın.
Ozaman benim ne yazmak istediğimi anlarsınız.

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Bununda pilini takmayı unuturlar.

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,734
Daha seri üretime bile geçilmemişken biraz beklemenizi öneririm.

Reaksiyon puanı
5,171
Belediye seçimlerinde HDP millet ittifakını destekledi ve HDP den %8 oy kayışı oldu.

Genel seçimlerde HDP liler muhtemelem partilerini meclise sokmak isteyecekler ve kendi partilerini destekleyecekler. Dolayısı ile bu durumda akp+MHP nin son seçim %51 aldığını düşünürsek hükümet değişimi gerçekten çok ama çok zor.

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,734
Henüz piyasada değil zaten, bir çıktığı zaman gelsin hele, ondan sonra düşünün derim ben.

BHA

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Skoda Süperb 2014
Öncelikle bir soru sorayım 2020 Octovia bakan birisi olarak Skoda hiç kullanmadım sizce değer mi bu araca? Türk yapımı olmasına rağmen bence beklenebilecek bir araç değil çünkü fiyatı gerçekten tuzlu olacaktır. Bizim ülkemizde üretiliyor olmasına bakılmaksızın bize tuzlu bir araç olacak bence.

Reaksiyon puanı
10,560
Fiyatı çok avantajlı olursa denenebilir ancak yüksek fiyata sağlamlığı , konforu kullanıcılar tarafından deneyimlenmemiş bir şey almak bayağı riskli. Kullanıcı yorumları da 1 2 seneden aşağı belli olmaz.
Neyse benim önce serçe parası biriktirmem lazım ona bile para yok togg,mercedes felan hayalimde kalsin ?

Sfatihmehmed

Asistan
Reaksiyon puanı
321
Fiyatı çok avantajlı olursa denenebilir ancak yüksek fiyata sağlamlığı , konforu kullanıcılar tarafından deneyimlenmemiş bir şey almak bayağı riskli. Kullanıcı yorumları da 1 2 seneden aşağı belli olmaz.
Neyse benim önce serçe parası biriktirmem lazım ona bile para yok togg,mercedes felan hayalimde kalsin ?
O işler belli olmaz hocam unutmayın Bill Gates de milyoner olmayı beklerken 9 ayda milyarder oldu ?

Reaksiyon puanı
10,560
O işler belli olmaz hocam unutmayın Bill Gates de milyoner olmayı beklerken 9 ayda milyarder oldu ?
Doğru cok haklisiniz ne olacagi pek belli olmuyor :) 1 ocak icin 10 tane milli piyango bileti almak dışında yatırımım yok ne yazık ki ondada 2 amorti çıkıyor arada daha fazlası ??

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Yerliye Destek Vermekse Niyetiniz Mevcut Durumdaki Arancınız Günü Geldiğinde Kafa Kafaya veya Çok Az Bir Bütçe Arttırımıyla Alabiliyorsanız Alın.
Fuzuli Değiştirmek İçin Borca Girecekseniz Gerek Yok.

Genel Olarak; Yerli Ürünlerimizi Ne Kadar Desteklersek O Derecede Kalkınırız.
Ürünleri Alıp Eksiklerini Firmaya İletirsek O Derece Kaliteli Ürün Yapmalarına Vesile Oluruz.

Yerli Üreticiyim Diye Başkaca Ürünlerin İsimlerini Değiştirip Sunarak, Kaliteden Ödün Vererek ve Fahiş Fiyatlarla Satış Yaparak Maalesef Olmuyor.

Dönüp Dolaşıp Yerliyi Desteklemekte Bitiyor Olay Bu Yüzden Alıp Eksiklerini Belirterek Devam Etmeliyiz. Yoksa Ne Ürün Kalitesi Artar Ne Ucuz Ürünler Kullanırız Nede Kalkınırız.