• GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYE!

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Anonim 320986

SDN Okuru
TNCLinux 2021.2 With 3D Compiz Fusion x64 Bit
Taban: Ubuntu 20.04.2 LTS Long term support
Mimari: Amd64 / x64 Bit işlemci desteği Legacy-Uefi
Dil : Multilanguage / Türkçe
Kernel: 5.10.18 Xanmod Modify KernelTNCLİNUX EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Tanıtım Videosu

Hakkında?
TNCLinux 2021 yılı için yeni çalışma tekrar'dan hazırlanmıştır. En son çıkan Ubuntu 20.04.2 lts uzun süreli destekli iso kalıbı kullanılmıştır.

Sistemde yer alan uygulamalar listesi:
Multimedia Araçları : VLCPlayer,Clementine + Audaious (WinAmp temalı) Müzik playerlar,Pulse Audio Equalizer,OpenShot Video Editor,OBSStudio,Vokoscreen popüler ekran kaydedicileri ve ekstra kodek paketleri dahil edilmiştir. Resim uygulamalar için Gimp,Pinta,Shotwell Image editorlerde yer almaktadır.
Internet Araçları : Googlechrome,Firefox,FileZilla,Microsoft-Teams,AnyDesk uzaktan bağlantı uygulaması,QBittorrent,Ferdi çoklu sosyal ağlara bağlantı uygulaması eklendi.
Sistem Araçları : Grubcustomizer,Guakemenu F12,Stacer / Bleachbit sistem optimizasyon araçları,Windows Font yazıtipleri paketleri,Htop,Virtualbox+Extension paketi,Windows içerikleri için PlayonlinuxWine,3D Küp ve masaüstü efektleri sağlayan Compiz Fusion-Emerald, PlankDock Üstbar uygulama başlatıcısı uygulamaları dahil edildi optimize edilmiştir istendiğinde aktif edilebilir.
Kişiselleştirme paketleri: Windows 10 tema,simge paketleri fare simgesi cursor dahil edildi. Yüksek çözünürlüğe sahip duvarkağıtlarını içerir sisteme entegre edildi.
Oyun: Steam , gnome card games
Ofis Araçları: LibreOffice Suit eksiksiz tam şekilde yüklü gelir, Masaüstü sağtık yeni sekmesine word,excel,p-point sunum belgeleri kısayolları atanmıştır oluşturulabilir.Ofis işlemlerinizi rahat şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Optimizasyon Ayarları: Sistem tepkime süreleri, modifiye kernel kullanılarak daha hızlı ve seri hale getirilmiştir. Masaüstü ve genel sistem optimizasyonları tamamen yapılı şekilde kurulumdan sonra hazır gelir. Windows yanına kurulumlarda, grub seçim ekranı en son kullanılan sistem seçili gelecek şekilde ayarlanmıştır. Beraberinde ise Grub,Boot ve sistem live ekranları windows 10 logon ekranı ile değiştirilmiştir. TNCLinux Sanal ve Real sistemlerde bir kereliğine test edilmiş herhangi bir soruna rastlanmamıştır. Güncelleme fonksiyonları uygulamalar ve kernelin güncellenmesine yönelik tanımlama yapıldı sürekli olarak mevcut güncellemeleri, aktif internet'ten her daim yapar ve uzun süreli destek veren bir yapıyla devam eder. Maüstü sağtık sekmesine root / yönetici giriş paneli , Stacer Optimizasyon aracı eklenmiştir sistem rahat şekilde yönetilebilir.

Sistem Gereksinimleri:
işlemci: Dualcore+,pentium 64 bit uyumlu işlemci
Ram: 1 Gb veya üzeri
Harddisk: 25 GB ve üzeri alan
Ekran kartı: 256 mb ve üzeri grafik görüntüleyicisi
Kurulum için: Dvd disk writer,usbdisk portu vs. (Boot yöntemi)

Yazdırma araçları önerileri USBDisk / Dvd-CD:
Rufus,Aioboot,Yumi vs.
Dvd-CD yazdırma araçları: Ashampoo,Nero,IMGBurn vs.

İndirme linki: TNCLinux indir
 

Benzer konular

S
Cevaplar
0
Görüntüleme
655
SDN Anonim 320986
S
S
Cevaplar
0
Görüntüleme
971
SDN Anonim 320986
S
Üst