TL-WA7510N Router Hakkında Deneyimleriniz veya Yorumlarınız

Bu konuyu okuyanlar

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Bunun 2.4 GHZ modelinden var bende. Karşıdaki modem ev içinde iken 200 metreye kadar bağlanabiliyorum.
800 metre için karşılıklı birer tane konumlandırman gerekli. Ayarda çok önemli. Yatay yada dikey konumlandırmak farklı şeyler ifade ediyor.

deq

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bunun 2.4 GHZ modelinden var bende. Karşıdaki modem ev içinde iken 200 metreye kadar bağlanabiliyorum.
800 metre için karşılıklı birer tane konumlandırman gerekli. Ayarda çok önemli. Yatay yada dikey konumlandırmak farklı şeyler ifade ediyor.

bunlar zaten 5 km ye kadar gidebiliyor diye biliyorum. iki adet alıp birini alıcı diğerini verici olarak yapacam. konumlandırma olarak da aynı açılarda uygulayacam. tedirginliğim sadece internet hızı ne kadar düşebilir.

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Çok düşeceğini sanmam. 2km ile bağlandığını söyleyenlar var.

deq

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Çok düşeceğini sanmam. 2km ile bağlandığını söyleyenlar var.
bugün bir firma ile görüştüm, oda bu ürünü tavsiye etti, daha önce de kullanmışlar, internet iletiminde de hissedilebilecek bir düşüşlük olmazmış. bunu kullanacağım artık.

deq

Asistan
Reaksiyon puanı
1
sistemi bugün bağladık. yalnız Tp-link in 2.4 ghz olanını taktık ve gönderim olarak 800 mt ileride telefon ile de çekim gücü gayet iyi. almak isteyenlere tavsiyemdir. bilgi olarak; noktadan noktaya değil çevresine de gönderim sağlıyor.