Tizen OS 1.0 Çok Yakında Geliyor

HapS

Profesör
başarılı olamaz çünkü artık bu pasta pay edildi oyuncular belli sadece pazardan biraz pay alırlar o da bilinçsiz tüketiciden gelir.

ahmeta

Profesör
Samsung Bada dan sonra yeni bir hayal kırıklığı yaşamak istiyor sanırım.
Yeni bir OS çıkaracağına elindekini adam etsende insanlar da rezil olmasa!!!

Samsung Bada dan sonra yeni bir hayal kırıklığı yaşamak istiyor sanırım.
Yeni bir OS çıkaracağına elindekini adam etsende insanlar da rezil olmasa!!!

çok doğru bir tespit.
8500 wave kullanıyorum, kıytırık bir macaristana bile altı ay önce bada 2.0 güncellemesi yapılmışken Türkiye hala bekliyor. samsung türkiyeyi adam yerine koymuyor anlaşılan. bada'sı ne oldu ki tizen'ini alalım. apple ve google pastayı aldı götürdüler. artık bundan böyle bada da, tizen de çöpe gitmeye makkümlar. hatta nokia'yı batırma noktasına gelen microsoftun w.phon'u da...

neskalii

Profesör
SAmsung android i terkederse Samsung da alınmaz artık tabi bu benim kişisel görüşüm..

başarılı olamaz çünkü artık bu pasta pay edildi oyuncular belli sadece pazardan biraz pay alırlar o da bilinçsiz tüketiciden gelir.

Symbian Liderken nasıl Android, IOS başarılı oldu kardeş ? Herşey reklama bakıyor. Reklamı iyi yaparlarsa zaten sistemde çok iyi MeeGo'nun iyi yanları alınmış güzel birşey çıkacak ortaya. Bilinçsiz tüketici burda MeeGo, Tizen kullanıcıları değil sen oluyorsun...

HapS

Profesör
Symbian Liderken nasıl Android, IOS başarılı oldu kardeş ? Herşey reklama bakıyor. Reklamı iyi yaparlarsa zaten sistemde çok iyi MeeGo'nun iyi yanları alınmış güzel birşey çıkacak ortaya. Bilinçsiz tüketici burda MeeGo, Tizen kullanıcıları değil sen oluyorsun...

ay ben bunu hiç düşünememişim