Tivibu üyeliğini paylaşabilecek varmı

Bu konuyu okuyanlar

soldier01

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Pek kullanmayan arada ona sorarak sonra kullanabileceğim tivibu üyeliği olan varmı 1-2 saat için tüm aylık üye olmak istemiyorum yardımcı olabilecek varmıdır aramızda

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
50 kuruşunu her ay sen ödüceksen ben vereyim :)

NETWORK

Müdavim
Reaksiyon puanı
115
verecegınız alt tarafı 4 tl nısan sonuna kadar da 1 tl cok mu yanı ?

Dream Team

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar Şifre Paylaştığınız An Biri İzlerken Diğeri İzleyemiyor.. Bilginize

Durmusalican87

Asistan
Reaksiyon puanı
1
verecegınız alt tarafı 4 tl nısan sonuna kadar da 1 tl cok mu yanı ?

hayır normal yine 1 tl ancak diğer seçenekleri kullanamıyorsun...diğerleri için 4tl, sadece tv izleyebilirsin 1tl ye bizede o lazım. zaten internetten eskileri geri izleyebiliyoruz...

blazedanger35

Doçent
Reaksiyon puanı
3
izmir de olupta bana da alabilecek olan var mı acaba ?
süperonline kullandığım için üyelik alamadım .

gerekirse elden , gerekirse hesabına yatırabilirm para .

Earcome

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
TTNET aboneliği zorunlu olmasaydı iyi olurdu :biggrin: buarada evet sadece 1 kişi izleyebilir:)

fogu78

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar hangi kanalı ya da neyi izleyeceksiniz bilemiyorum ama size bir seçenek önerebilirim. İşinizi görür ya da görmez bilmiyorum. Ama ben çıktığı günden bu yana kullanıyorum. Bu program sayesinde tivibuya ihtiyaç duymadım. 15-20k bağlantı kullanıyor.

Buyrun

mayten

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Herşey para değil yapmayın :D

kardesım safmısnız nesınız ya nıye vereyım tanımadıgım adama tıvıbu ıcerısınde benım sıfremle 50 tane fılım kıralarsan 1 tl den 50 tl eder sakın vermeyın sıfrenızı sonra fatura kabardımı ısyana baslarsınız hayret bısey ya iş 1 tl ile bitmiyorkı ayrıca aynı sıfre ıle 2 kısı aynı anda ızleyemez

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
arkadaşlar bana da lazım aslında smile kullandığım için ve sözleşme olduğu için alamıyoruö 3 er aylık 3 er aylık düzenli ödeme yollarım gerekirse yıllıkda yollarım siz aylık öderseniz güvenilir kendisinin kullanmayacağı birisi varsa çok sevinirim. 2 kişi aynı zamanda izliyemiyormuş.

fim kiralama işini bilmiyordum.

agkorkmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Kirala Seyret her film için farklı ücret eğer 30 film izlersen tahminen 120-130 TL arası sadece Tivibu ücreti gelir faturana :) Kimse vermez verende gerizekalının önde gidenidir.

Durmusalican87

Asistan
Reaksiyon puanı
1
kardesım safmısnız nesınız ya nıye vereyım tanımadıgım adama tıvıbu ıcerısınde benım sıfremle 50 tane fılım kıralarsan 1 tl den 50 tl eder sakın vermeyın sıfrenızı sonra fatura kabardımı ısyana baslarsınız hayret bısey ya iş 1 tl ile bitmiyorkı ayrıca aynı sıfre ıle 2 kısı aynı anda ızleyemez

arkadaşım isteyen insanın demekki ihtiyacı varki böyle bişey yazmış. zaten ben şahsen izlersem bütün filmleri internetten izlerim ben sana ne diyorum yurtdışındayım elim kolum baglı ttnet böyle bi sistem geliştirmiş... online TV izlemek için. güveneceksin ben şahsen sadece tv izlemek için girerim ne filmi ne bişeyi ilgilenmem... beni ilgilendiren o an da tvde ne var bakmak olacak...

Bana güvenen arkadaşlar verebilir... bunun garantisinide verebilirim...

Earcome

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Burası Türkiye Babana bile güvenmiceksin :D

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177

kardeşim saf felan değilim sonuçta birbirine güvenen insanlar verirler üyeliklerini hayat senin baktığın gibi 3 kağıtla dönmüyor her yerde.

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
Bana da sadece haftasonları trt1 den formula1i izleyebilmek için lazım aslında. :)

Paylaşabilecek arkadaş varsa sevinirim. :)

Persona Grata

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Arkadaşlar hangi kanalı ya da neyi izleyeceksiniz bilemiyorum ama size bir seçenek önerebilirim. İşinizi görür ya da görmez bilmiyorum. Ama ben çıktığı günden bu yana kullanıyorum. Bu program sayesinde tivibuya ihtiyaç duymadım. 15-20k bağlantı kullanıyor.

Buyrun

Kimse dikkat etmemiş sanırım ama arkadaşın önerdiği program ile rahatça izleyebilirsiniz birçok kanalı. :)

Durmusalican87

Asistan
Reaksiyon puanı
1

Buyrun

iyide arkadaşın dediği program internet üzerinden kendi sitelerinden alınan kodlarla izlenen bi program... yani kaliteleri kötü kesilmeler çok oluyor... KANALD ATV STAR gibi tvler yok biz güncel en çok izlenebilen programlar neredeyse o kanalları arıyoruz... star atv kanald show

Kendi web sitemde de zaten yayınları yaptım kanald atv star çekiyor ancak kendi sitelerindeki yayınlardan alınma kalitesi kötü kesilmeler çok oluyo diziler başladıgında..

S_T_A_L_K_E_R

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
webtv plus ile izleyin...Sonuçta o programda sadece illegal maç yayınları yok, normal tv kanalları da sorunsuz bir şekilde izlenebiliniyor.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Arkadaşlar sizleri anlıyorum... Görüntü kalitei iyi bişey arıyorsunuz... Ama kimse böyle bişeyi istemmeyecektir... Dizileri kaydedip upload etmeyi düşünüyorsunuz galiba ama Tivibu olmaz... Ben size şöyle bi program önereyim şuradan PROGDVB 6.34 ü indirin sonra tv kartınızın olmadıpğını hesap ediyorum kurarken internetten tv yi seçin ve güzelcede hem izleyin hem kaydedin...

byartwork

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaş çok haklı netice burada kimse kimseyi ayrıntılı olarak tanımıyor. Ben kullanıyorum tivibu ancak arkadaşında dediği gibi faturamın kabarmaması için paylaşmayı düşünmüyorum herkes kötü niyetli diyemeyiz ancak kötü niyetli insanların sayısıda az değil Türkiye'de

Durmusalican87

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar sizleri anlıyorum... Görüntü kalitei iyi bişey arıyorsunuz... Ama kimse böyle bişeyi istemmeyecektir... Dizileri kaydedip upload etmeyi düşünüyorsunuz galiba ama Tivibu olmaz... Ben size şöyle bi program önereyim şuradan PROGDVB 6.34 ü indirin sonra tv kartınızın olmadıpğını hesap ediyorum kurarken internetten tv yi seçin ve güzelcede hem izleyin hem kaydedin...

yok arkadaşım ne kaydetmesi öyle bişey yapacak olsak gider çanak alırım dekoder alırım... ben canlı izlemek istiyorum.. mesela ordan kaydedilecek görüntü kalitesi zaten iyi değil ki...

soldier01

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
iyide arkadaşın dediği program internet üzerinden kendi sitelerinden alınan kodlarla izlenen bi program... yani kaliteleri kötü kesilmeler çok oluyor... KANALD ATV STAR gibi tvler yok biz güncel en çok izlenebilen programlar neredeyse o kanalları arıyoruz... star atv kanald show

Kendi web sitemde de zaten yayınları yaptım kanald atv star çekiyor ancak kendi sitelerindeki yayınlardan alınma kalitesi kötü kesilmeler çok oluyo diziler başladıgında..
evet çok takılmalar oluyor
bu arada arkadaşlar bazı kişiler benim yazdığımı tam okumadı galiba
ben msn den söyliycem mesela ntvsporda maç var ben girebilirmiyim diye sonra girecem yani dakka başı değil olay forumlarda da bi sürü film var indiririm rapidshare ile niye başkasının faturasına böyle bişey olmasını istiym sonucta ikiside yasal olmuyor indirmekte başkasının yerine kiralamakta suç denilmekte