Tivibu Üyeliğimi Online İşlemlerden Nasıl İptal Ettirebilirim

MrDeNNiS

Asistan
Evet arkadaşlar, Tivibu üyeliğimi iptal ettirip 16mbps internet tarifesine geçicem fakat iptal nasıl ettiricem bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler.

mila12

Dekan
Onursal Üye
444 0 375'i arayıp yanlış hatırlamıyorsam 6 / 1 / 1 tuşuna basıp çıkan kişi hat sahibinin bilgilerini alıp kontrol ettikten sonra niye iptal etmek istediğinizi soruyor ve iptal ediyorsunuz.

malatya

Profesör
arkadaş yarım saat kapatma diye yalvaracak nerdeyse.müşteri hizmetlerini aradım 3 üncü yetkiliyle görüştükten sonra kapattırdım çok şükür.

-MuzaffeR-

Doçent
arakadaşım bence geçme 16 mpbs'e. çünkü nasılsa akkyi geçecen, sonrasında aynı hıza mahkumsun. bende şimdi ttnetten kurtulmak için uğraşıyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaş telefon açtınsayda yarım saat bekletiyorlar :thumbdown:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ttnet online işlem menüsünden de iptali mümkün!!!

oslun

Dekan
ben geçen aylarda tivibu üyeliğimi kapatmak için aramıştım, müşteri hizmetleri o kadar etkileyici konuştu ki, konuşmanın sonunda 12 aylık tivibu üyelik taahhütnamesi onaylarken buldum kendimi :D

Bende iptal ettirmek istediğimde mutlaka telefon hattı sahibi olması gereki diyor(telefon annem adına kayıtlı).Üye olurken böyle bişi istemediniz dediğimde kurallar böyle diyor.Bulamamıştım nasıl iptal edileceğini tekrar bakayım...