Tivibu Nedir, Nasıl Kullanılır? VİDEO

Cloakengaged

Dekan
Reaksiyon puanı
145
resmini çekip atarsan belki yardımcı olabilirim.. (kendi resmini değil yazılımın hata raporunu yani :D )

hangi işletim sistemini kullanıyorsun? vista veya windows 7 ise sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırmayı denedin mi ? internet explorer'da proxy aktifse kapatıp deneyin yada ultrasurf gibi proxy yazılımı filan kullanıyorsanız kapatın..

yazılım yeterince yaygın olmadığından daha bilinmiyor çözümleri..
ttnete bildiren olursa raporları belki birdahaki sürüme çözerler..
olmadı ttnet müşteri servisini ara 444 0 375 oraya belirt..

NETWORK

Profesör
Reaksiyon puanı
115
ya bedava tv hızmetı sıteler varken nıye para vereyım ya :D:D

man_tar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar şu kadar süre kullanacaksınız gibi bir zorunluluk var mı?
Fiyatları arttırınca iptal ettirebilelim :)

O dedikleri vakte kadar 1 tl sonra 4 tl olacak hocam...

Bu arda bu tarz tüm soruları ve cevapları bulalım diye tüm soruları ve cevaplarını SSS'ten kendi çapımda derlemeye çalıştım, bayağı ayrıntılı cevaplar verilmiş, soru sormadan önce buraya uğrayın bence,,, toptan görmek istiyorsanız da tivibu'nun sss'ine bakın ama böyle parça parça daha iyi hem yararsız kısımlarını attım:biggrin:
Buyrun:

http://www.tirtir.com/bundle/show/3...ibu_nedir__ozellikleri_nelerdir__kac_liradir_

-

brhmstn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 MB internet hızı var ve hala yayın kesiliyor donuyor. Şu sorun bir düzelse. :S

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Kardeşimin rahatsızlanması nedeni ile hastanede geçen 3 gece ilaç gibi geldi bu servis.

Bu arada kaderin cilvesi midir nedir, TTNET'in bu hizmetini Turkcell 3G üzerinden aldım.

Hatta 3G'nin hızı yetersiz olduğu için pencere kenarında durmak zorunda kaldım ama en sonunda başardım :D

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Arkadaşlar tvibu yu arkadaşım almış.Banada kullanmam için bilgilerini vermişti. Ben kullansam herhangi bir sorun olur mu?

msbysl

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar tvibu yu arkadaşım almış.Banada kullanmam için bilgilerini vermişti. Ben kullansam herhangi bir sorun olur mu?
bilgiler bir işine yararmı ki?bilebildiğim kadarıyla,o ad ve şifreyle başka hatta açılamıyor.dediğim gibi,kesin bilgi değil.açılsa bile aynı saatlerde açamazsınız.

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
kendi kendine sistem atar 2 mb nette takılma yapar (hiçbirşey açık değil)
giriş yaparsın başka yerde kullanılyıo diye uyarı verir felan:D

Ama geçinip gidiyoruz işte

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Başka yerde başka bilgisayarda kullanabiliyosunuz aynı şifre ile. Lakin arada hata verebilir ama siz yılmayıp tekrar giriş yaparsanız sorun kalmaz.. .

SmiLey

Profesör
Reaksiyon puanı
55
Yeni bir konu açmayı uygun görmedim. Belirtmek istediğim konu Tivibu'da Kirala-İzle servisinde Yahşi Batı 0TL :D Ha daha önceden bu konu belirtilmiş ve hatta herkes biliyor bilmeyen tek ben dahi olabilirim :)

A|dem

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Tivibu denilen şey Telekomun sokacağı büyük kazıklardan birisi olacak. 1 tl diye üye olanlar pişman olabilir. Yıl sonuna kadar 1 TL !! Daha sonra nasıl kazık sokar, kanallara nasıl ücret getirir bilinmez. D smartın yaptığı terbiyesizliği yapar mı göreceğiz.

Reaksiyon puanı
2,146
Tivibu paketimi nereden öğreneceğim değiştirmek istiyorum, buradan paket seçeceğim ama sanki yeni alıyormuşum gibi bu, buradan seçersem değişir mi paket? Önceki bilgilerimi görebileceğim bi yer yok mu ne karışık bu tivibunun sitesi illa diyorlar ki müşteri hizmetlerini arayalım yaa.

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Tivibu paketimi nereden öğreneceğim değiştirmek istiyorum, buradan paket seçeceğim ama sanki yeni alıyormuşum gibi bu, buradan seçersem değişir mi paket? Önceki bilgilerimi görebileceğim bi yer yok mu ne karışık bu tivibunun sitesi illa diyorlar ki müşteri hizmetlerini arayalım yaa.

TTNET Online İşlem ile yapabilirsin.

Reaksiyon puanı
2,146
Teşekkürler darkness biraz uğraştım üyelik bilgileriyle ama oldu sonunda :)