Tivibu İçeriği Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Lepidoptera

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar merhaba. Ben film dizi falan izlemek istiyorum bunun için digiturkplay.com.tr üyeliğim var aylık 5tl ama kısıtlı tabii . Tivibu içeriğine bakmak istiyorum ama gıcık herifler resmen "bizde film ve dizi var şu kadar şu kadar gel bize" diye reklam yapıyor. Göstermiyorlar neler var. Merak ettiğim seç izle filmler iyi mi ? Kirala izle film var mı ? varsa ne kadar ? 2015 yılının filmleri var mı varsa ne kadar? yabancı dizilerden tam sezonları var mı yoksa 10 sezonluk dizinin 5.sezonun 4.bölümünü koymalar falan mı var beni aydınlatırsanız çok sevinirim.

Mesela d smart blu ya baktım adamlar yabancı dizilerin bölümlerini eksik eksik koymuş kim ne yapsın niye izlesin onu anlamış değilim neyse , teşekkürler.

anectodist

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Merhaba, dizi olarak içerik fazla değil 14 tane dizi var ama bölüm eksiği bulunmuyor. Filmlerde ise arşiv fena değil ancak genelde kiralık filmler var. Vizyon filmleri ekleniyor mesela avengers 2 şu an 5,25 tl, baba gibi eski ama efsane bir film ise 1,25 tl.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Ben de tivibu sinema paket kullanıyorum memnunum ama eksikleri var.
Sinemaya yeni giren filmler birkaç ay içerisinde ekleniyor bunları 24 saatliğine kiralayabiliyoruz. Sabit fiyat 5.25 tl faturaya yansıyor (film başı). Öncelerin unutulmaz filmleri de var bunlar da değişiklik gösterebiliyor ama fiyatları 3.25-1.25 tl. Dizi olarak çok içerik eksiği var. Mesela Arrow dizisi varsı 2 sezon koymuşlar, 2 sezon izledim kaldırdılar daha da koymadılar koyacaklar mı bilmiyorum. Tüm tivibu paketleride bir yıl geçerli (siz şu an alacaksanız sezon sonuna kadar) Uefa Avrupa Ligi hediye. Daha sonra sadece spor paketinde verilecek.
İçerik olarak filmlerde sıkıntı yok ama dizilerde çok eksik var.
Eklemeyi unutmuşum, ücretsiz filmler de yer alıyor.

Derfils

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tivibuya bulaşmayın aman dolandırıcı bunlar