Titanic > Discord Yardımlaşma Sunucusu

Bu konuyu okuyanlar

NecatiFK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
QOIHKW.jpg

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,295
Bu fikri çok sevdim ve katıldım.

NecatiFK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sunucu güncel!

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Bilgisayar Mühendisliği 1. sınıf öğrencisiyim.Yazılım hakkında bilgili değilim ama C programlama dili görüyorum.Kendim de ayrı olarak çalışıyorum.Ayrıca Photoshop,Adobe Premiere ve Vegas Pro kullanmak istiyorum.Dediğim gibi bu alanlar için daha yolun başındayım ama kendimi geliştirmek istiyorum.Ben ve benim gibiler de sunucuya katılabilir mi?

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
bu tip sohbet yardımlarında kalıcı birşey yoktur bugün yanıtlarsın yarın o mesaj yukarılarda kalır ucar gider ama forum öylemi bak buraya kaç yılın konusu var.Discord muş şuymuş buymuş bunlar sadece sohbete yarar hiçbir zaman yardıma doğru düzgün yaramaz.

NecatiFK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bilgisayar Mühendisliği 1. sınıf öğrencisiyim.Yazılım hakkında bilgili değilim ama C programlama dili görüyorum.Kendim de ayrı olarak çalışıyorum.Ayrıca Photoshop,Adobe Premiere ve Vegas Pro kullanmak istiyorum.Dediğim gibi bu alanlar için daha yolun başındayım ama kendimi geliştirmek istiyorum.Ben ve benim gibiler de sunucuya katılabilir mi?
Tabii ki, yolun başındakileri almazsak hep yolun başında kalmazlar mı? Her türlü yardım isteğinizi cevaplarız. Bekliyoruz sizi :)

bu tip sohbet yardımlarında kalıcı birşey yoktur bugün yanıtlarsın yarın o mesaj yukarılarda kalır ucar gider ama forum öylemi bak buraya kaç yılın konusu var.Discord muş şuymuş buymuş bunlar sadece sohbete yarar hiçbir zaman yardıma doğru düzgün yaramaz.
Öncelikle söyleyeyim, sunucu ek olarak sohbet için de kullanılabilir, konuda da var. Ayrıca Discord'da daha canlı yardımlaşma sunulabilir. Burada bir konu açsan bir sürer, cevap atsalar bir sürer, onu cevaplar "sorun oldu ya?" dersin bir sürer... Ancak Discord'da öyle mi? Anlık cevap alabilme şansın var.

Ayrıca bir şey daha söyleyecektim ama sanırım uyarı yiyeyeceğim. Eğer merak edersen mesajına bak.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Sizin düşünceniz tabiki, ama gercekler budur siz ne kadar yazarsanız yazın discord isteğinizi verecek bir uygulama değil forumda bir sorun çözülür kalır arama ile rahatca bulunur size ve sizden sonrakilere yardımı olur ama sizin dediğiniz gibi olursa o anlık sadece soruyu sorana oda muhabbetin içinde kaybolmaz sa tabi. Neyse başarılar diliyelim. Bu konun bile bir kaç gün cevap yazılmasın alt sayfalarda yerini alacaktır.

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
Tabii ki, yolun başındakileri almazsak hep yolun başında kalmazlar mı? Her türlü yardım isteğinizi cevaplarız. Bekliyoruz sizi :)

Öncelikle söyleyeyim, sunucu ek olarak sohbet için de kullanılabilir, konuda da var. Ayrıca Discord'da daha canlı yardımlaşma sunulabilir. Burada bir konu açsan bir sürer, cevap atsalar bir sürer, onu cevaplar "sorun oldu ya?" dersin bir sürer... Ancak Discord'da öyle mi? Anlık cevap alabilme şansın var.

Ayrıca bir şey daha söyleyecektim ama sanırım uyarı yiyeyeceğim. Eğer merak edersen mesajına bak.
Forum’la discordu bir tutuyorsun? Ne yazık ki ciddiye alamayacağım. Burada 12 yıllık konular ve hala işe yarayan konulardır. Discorfda anlık olarak vereceğin bilgiyi 12 yıl sonraya kalacak mı? Discordda ses kayıdı oluyor da ben mi bilmiyorum?

NecatiFK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Forum’la discordu bir tutuyorsun? Ne yazık ki ciddiye alamayacağım. Burada 12 yıllık konular ve hala işe yarayan konulardır. Discorfda anlık olarak vereceğin bilgiyi 12 yıl sonraya kalacak mı? Discordda ses kayıdı oluyor da ben mi bilmiyorum?
Yazdığım mesajı okuduğunu düşünmüyorum. Daha anlık bir cevap için neden foruma konu açmakla, cevabı beklemekle uğraşılsın ki? Bahsettiğim üzere daha canlı bir yardımlaşma sunulabilir. Zor bir şey soracaksa elbet forum daha iyidir. Ayrıca Discord sunucumuzda çok tasarımcı olduğundan daha çok yardım sunulur.

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
Yazdığım mesajı okuduğunu düşünmüyorum. Daha anlık bir cevap için neden foruma konu açmakla, cevabı beklemekle uğraşılsın ki? Bahsettiğim üzere daha canlı bir yardımlaşma sunulabilir. Zor bir şey soracaksa elbet forum daha iyidir. Ayrıca Discord sunucumuzda çok tasarımcı olduğundan daha çok yardım sunulur.

Kendi kafandaki bilgilerle devam edebilirsin, ne de olsa bizim söylediklerimizi anlamayacaksın.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Ne olursa olsun bir forum gibi olamayacağını düşünüyorum. Zaten Discord bir sohbetleşme ortamı(özellikle de oyuncular için).

Yardımgerekli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar aranızda resimde gördüğünüz grubu bilen var mı? Adını bilmiyorum elimde sadece grup resmi var. Bilen birisi ya da grupta olan birisi varsa bana yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkürler. Çok önemli bu arada.

Ekli dosyalar

• EEA2D936-38E6-41D9-85E3-C95E4E8421B7.png
    EEA2D936-38E6-41D9-85E3-C95E4E8421B7.png
    326.8 KB · Görüntüleme: 229

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,295
Grubun üzerine basarak öğrenebilirsin.

Yardımgerekli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Grubun üzerine basarak öğrenebilirsin.
Ya şey bu screenshot. Yani grup bende yok. Bir arkadaşım atmıştı bana ama benim bu grubu bulmam gerekiyor. Gruba katılmam gerekiyor. Teşekkür ederim yine de. Daha fazla yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

CLXII

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Davet güncel değil