Tırnak Eti Yeme Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

LReanX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Zaten neredeyse herkes bu alışkanlığı bilir. Ama tırnak yeme diye bilinir. Benim alışkanlığım tırnak eti yemek. Elimi bir şey le oyalayayim diyorum ama ginede bırakamıyorum. Nasıl bırakırım bu pislik alışkanlığı?

theterminator92

Doçent
Reaksiyon puanı
252
Bu tür sorunlar stres ve can sıkıntısından kaynaklıdır. Stresinizi düşürün ve kendizi oyalayacak bir şeyler bulun.

mertince

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Zaten neredeyse herkes bu alışkanlığı bilir. Ama tırnak yeme diye bilinir. Benim alışkanlığım tırnak eti yemek. Elimi bir şey le oyalayayim diyorum ama ginede bırakamıyorum. Nasıl bırakırım bu pislik alışkanlığı?
Bende 5. sınıfta çok yerdim ama 6. sınıfta aniden kesildi bende anlamadım belki seninde aniden kesilebilir.

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Kötü bir alışkanlık ya insanın parmağını saklayası geliyor
Evet çok kötüydüm önceden yani etleri de yiyordum,şimdi daha iyi tırnakları kopartıp atıyorum uç kısmından
tavsiye olarak acı oje yada ağzını meşgul edecek bir şey bul o zaman çok aklına gelmiyor,birde ben bir ara yani 2015 Şubattan
Temmuz ayına kadar yemedim onda da eşimi kaybettim hiç aklıma gelmemişti sonra tekrar nüksetti.

LReanX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Evet çok kötüydüm önceden yani etleri de yiyordum,şimdi daha iyi tırnakları kopartıp atıyorum uç kısmından
tavsiye olarak acı oje yada ağzını meşgul edecek bir şey bul o zaman çok aklına gelmiyor,birde ben bir ara yani 2015 Şubattan
Temmuz ayına kadar yemedim onda da eşimi kaybettim hiç aklıma gelmemişti sonra tekrar nüksetti.
Tavsiye için teşekkür ederim inşallah bende kurtulurum bundan.