Tıraş Makinesi Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

chuck

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Tıraş Makinesi arıyorum. 150 TL'YE kadar

K /\ /\ N

Müdavim
Reaksiyon puanı
83
Philips multigroom kullanıyorum ve çok memnunum.

K /\ /\ N

Müdavim
Reaksiyon puanı
83

enable

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
[MENTION=332512]Kaandonmez[/MENTION] eyvallah kardeşim özelden sormaya hacet yok yahu millette faydalansın tecrübeden :)

Aslında sorudan ziyade denilene göre 1 saatlik şarja 50 dk tıraş olunabiliyormuş. 3371 modeli hem kablolu hemde kablosuz çalışabiliyormuş bunu sen biliyorsun :)

Bide artıları eksileri nedir memnun kaldın mı sen ?

K /\ /\ N

Müdavim
Reaksiyon puanı
83
[MENTION=332512]Kaandonmez[/MENTION] eyvallah kardeşim özelden sormaya hacet yok yahu millette faydalansın tecrübeden :)

Aslında sorudan ziyade denilene göre 1 saatlik şarja 50 dk tıraş olunabiliyormuş. 3371 modeli hem kablolu hemde kablosuz çalışabiliyormuş bunu sen biliyorsun :)

Bide artıları eksileri nedir memnun kaldın mı sen ?
Şimdi hocam önce başlıklardan bahsedeyim... İçindeki ana metal başlık her işe yarıyor. Sakal ve vücut için güzel sonuç veriyor. Ancak yüz için kuru olarak tavsiye etmem. Belkide yeni olduğum için yapamadım ama körükle harika sonuç veriyor. Vücut için ise ayrı bir başlık daha var bildiğiniz üzere. O başlığı çok dikkatli kullanmalısınız. Şöyle diyeyim göbek ve üstünü ve boyun altını mükemmel alıyor. Gerçekten! Ben şahsen duş vücut başlığını duşun altında kullandım ve biraz sabunla 0 alıyor. Burun için olanı denemedim. Ama şu küçük silindirimsi sakal düzeltme başlığı alınamamış yerleri 0 lıyor. Diğer küçük olanı ise denemedim. İçindeki çanta çok güzel işe yarıyor. Hepsini içine alıp (şarj aleti dahil) ve jilet lerimide içine alıyor ki hala boşluklar var. Gelelim şarj konusuna... 1 saat şarj süresi var evet 50 dk gider mi gidebilir. Ama ben daha okadar görmedim. Yani haftada iki defa tam traş olduğumu varsayarak söyliyim 50 dk bana gazla bile. Kısacası şarj herkesin gönlüne yatacak şekilde diyebilirim. Ses problemi sadece vücut başlığında var ama problem değil dersem tamam :) son olarakta standı var ki benim işime yaramadı. Ama hoş bi tasarımı var. Turbo moduna gerek kalmadan işimi çok rahat görüyor vücutta. Kablo uzunluğu çok iyi. Hatta uzun diyebilirim. Ve dul altında kullanmak çok harika.

enable

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Eyvallah kardeşim [MENTION=332512]Kaandonmez[/MENTION]bu iyi oldu. Ancak vücut başlığını duşun altında kullandım dedim. :) O zaman makine su altında da çalışabiliyor !

Bak şimdi daha da heveslendim valla :)

anacreon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
philips ten se braun makinaların herhangi birini öneririm

PrestigeMan

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Dün ben sipariş verdim. Moser li pro mini 2 [emoji16] Almışken iyisini alayım dedim.

PrestigeMan

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
2e69a8be117432e6a7796af36b054025.jpg

Bu modeli aldım. Kullanan var mı?

serdalm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Philips vs Braun bu iki marka disina cikmamak gerek.Bende philips var cok memnunum.Kayinpedere Braun aldik oda memnun.

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Tıraş makinelerinde moser'dan daha iyisi yok. 3 yıldır Moser Li+Pro Mini kullanıyorum hala ilk günkü kadar sağlam ve kaliteli kesim yapıyor. Parasını son kuruşuna kadar hak eden bir ürün. Ülkemizde ki berberlerde de moser tıraş makineleri kullanılıyor.

Panasonic Er serisi de oldukça iyi ancak Ülkemiz de distribütörü yok ve eskisi gibi satışı da yapılmıyor.

item_XL_7604050_6333678.jpg

zencuse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Rowenta TN9000 Groomer Trim & Style 6 in 1 kullanıyorum. Çok memnumum. Islak ve kuru kullanım sağlıyor ve şarjı çok iyi gidiyor. Herkese tavsiye ederim.