Tıp fakültesi deyim ama bölümde sınıfı geçemiyorum Boğaziçi üniversitesi matematik bölümüne geçiş yapmak mantıklımı

Bu konuyu okuyanlar

Pizzaninmemleketi

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
26
Mat istiyorsan Abd de matematik hocaligi akademisyenlik galiba 90000 dolarmi neydi yillik minimum mat bolumunde issizlik he turkiyed eduyduguma gore ingilizce hocalari atanabiliyormus ama yurtdisi istiyorsan matematik alaninda baya calisman lazim kabul sorulari insanlari cok zorlar ama sen cok calisirsan tabiki kolay olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yutub a kanada doktor maaslari yazsan bir bak derim

Heh

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Mat istiyorsan Abd de matematik hocaligi akademisyenlik galiba 90000 dolarmi neydi yillik minimum mat bolumunde issizlik he turkiyed eduyduguma gore ingilizce hocalari atanabiliyormus ama yurtdisi istiyorsan matematik alaninda baya calisman lazim kabul sorulari insanlari cok zorlar ama sen cok calisirsan tabiki kolay olur

Yutub a kanada doktor maaslari yazsan bir bak derim
Knk 15k 20k felan uzman doktor cerrağlar 30 k ama 6 yıl okumak tus sınavı yüksek lisans derken zaten yaş 27 o maaş o emeğe az bence

Pizzaninmemleketi

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
26
He evt tipcilar o parayi haketmiyorlar zaten hergun calisiyorlar alttan dersleri olmamasi lazim derken yas olmus 24 bunun staji vesairesi oldu 25 askerlikte var 26 .Ben Abd de akademisyenlerin yillik maaşi dedim yani hocalarin sen yanliş anladin biraz

• Beğen
Reactions: Heh

Heh

Asistan
Reaksiyon puanı
46
He evt tipcilar o parayi haketmiyorlar zaten hergun calisiyorlar alttan dersleri olmamasi lazim derken yas olmus 24 bunun staji vesairesi oldu 25 askerlikte var 26 .Ben Abd de akademisyenlerin yillik maaşi dedim yani hocalarin sen yanliş anladin biraz
Okey knk sana flame atmıyorum kusura bakma sadece fikrimi söyledim bro.

Reaksiyon puanı
385
@Heh annene söyle ben gelirsem onun çarkına ...

Sen olmazsa ailenden habersiz oku.Beni istemediğim yere göndermeye çalışsalar ailemi reddederim yaptımda.

• Beğen
Reactions: Heh

Heh

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Knk bide 4 yıl uzmanlık ve tus sınavı var

Reaksiyon puanı
385
Zaten aile eski kafaysa işin bitmiş demektir.Zorla kafalarına sokamazsın.Benim babamıda aynı şekilde mahvettiler.Babam mühendisliğe gidecekti edebiyat öğretmeni oldu.

Reaksiyon puanı
385
Onlar kendi bildiklerini okurlar.Asla başka yerden bişey almazlar.Onlar için kendi bildikleri her zaman doğrudur.

Zaten aile eski kafaysa işin bitmiş demektir.Zorla kafalarına sokamazsın.Benim babamıda aynı şekilde mahvettiler.Babam mühendisliğe gidecekti edebiyat öğretmeni oldu.

Aile komple eski kafa ablam diyorki oyun oynayan insanlar maldır. oyun için hayatını satarsın sen diyor.

Onlar kendi bildiklerini okurlar.Asla başka yerden bişey almazlar.Onlar için kendi bildikleri her zaman doğrudur.

Heh

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Abime kulüpte kalecilik teklifi geldi babam yollamadım şuan bakkal

Reaksiyon puanı
385
Abime kulüpte kalecilik teklifi geldi babam yollamadım şuan bakkal

Aynende öyle benim babamada kulüpten forvet teklifi gelmişti ama nedediler? Sen oyun oynarsar dersine çalışmazsınç

Knk senin işin zor.Senin işin zor.Git bence bir öğretmeninle babanı konuştur.Hocalar konuşmasını bilir bu tiplerle.

Pizzaninmemleketi

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
26
Muhendislik okursa eger aileni ikna ederswn ve bilgisayar muhendisliginde baya iyi calisir isen derece yaparsan fakultede yasitlarindan 1 sifir ondesi hem yas hemde diploma hemde ingilizcr baya iyi yapman lazim derken 5 0 one gecersin cok calisir isen ve seni amerika kanada gibi gelismis ulkeler havada kaparlar kendini cok iyi gelistirir isen bu bolumlerde: bilgisayar muhendisligi ve yazilim muhendislkgi

Heh

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Aynende öyle benim babamada kulüpten forvet teklifi gelmişti ama nedediler? Sen oyun oynarsar dersine çalışmazsınç

Knk senin işin zor.Senin işin zor.Git bence bir öğretmeninle babanı konuştur.Hocalar konuşmasını bilir bu tiplerle.
Oyunun nesi zararlıki günde 1 saat stres atıyon. Ben İnternet kafeye gittim diye dayak yedim ama sınava hazırlanırken her gün İnternet kafeye gittim. Yıldırım zaman beni motive eden oydu.

Oyunun nesi zararlıki günde 1 saat stres atıyon. Ben İnternet kafeye gittim diye dayak yedim ama sınava hazırlanırken her gün İnternet kafeye gittim. Yıldırım zaman beni motive eden oydu.

Muhendislik okursa eger aileni ikna ederswn ve bilgisayar muhendisliginde baya iyi calisir isen derece yaparsan fakultede yasitlarindan 1 sifir ondesi hem yas hemde diploma hemde ingilizcr baya iyi yapman lazim derken 5 0 one gecersin cok calisir isen ve seni amerika kanada gibi gelismis ulkeler havada kaparlar kendini cok iyi gelistirir isen bu bolumlerde: bilgisayar muhendisligi ve yazilim muhendislkgi
Bigisayar mühendisliği çok zor artık yatay geçişle burs imkanların hep yandı??

_MusTy_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,308
Tıp fakültesi deyim ama bölümde sınıfı geçemiyorum Boğaziçi üniversitesi matematik bölümüne geçiş yapmak mantıklımı? Boğaziçi matematiği bitirince iş bulabilirmiyim?
Kuzenim boğaziçi matda okudu işsiz

Pizzaninmemleketi

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
26
Bogazici mat okumus olabilir ama mat bolumunde eger cok iyi gelistiripte yurtdisi kabul sinavi yapmasi lazim yaparsa kalmazdi cunki yurtdisindaki uniler havada kapjyor diye biliyorum

Benimde yas 16 bilgim vardir bu konularda arastiriyorum cunki yutubdan

Son düzenleme: