Tiner İçilirse Ne Olur?

Bu konuyu okuyanlar

Latiroz Kaipa

Müdavim
Reaksiyon puanı
636
Merhabalar, diyelim ki yanlışlıkla 10-15 ML tineri suyla karıştırıp içtik böyle bir durumda ne olucaktır? Her hangi bir acı çekilir mi? Çekilirse de ağrı kesiciyle geçicek midir? Ölüm riski nedir?

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Merhabalar, diyelim ki yanlışlıkla 10-15 ML tineri suyla karıştırıp içtik böyle bir durumda ne olucaktır? Her hangi bir acı çekilir mi? Çekilirse de ağrı kesiciyle geçicek midir? Ölüm riski nedir?
Bildiğim kadarıyla yutmazsan sadece ağızın feci bir şekilde yanıyor ama yutarsan sonraki gün büyük ihtimal öğle namazında uğurlarlar :D

IDisaster

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,662
Ağır mide bulantısı , baş ağrısıyla beraber herhangi bir tedavi görmeden yaklaşık 5-6 saat içerisinde yaşam fonksiyonlarında herhangi sorunlarla karşılaşacaksındır . Fakat ölümle sonuçlanma yüzdesini bilemem , koskoca vücut sadece 15 ml bir tinere karşı dayanabilirmi merak konusu ..

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Bence içen küçük çocuk değilse ölmez. Ölenler genelde çok küçük çocuklar oluyor.

Lutfu43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Onu bunu bilmemde olurda icilirse kusturmaya calismayin bir gun basiniza gelebilir.

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Beşiktaşlı olursun :D
DbkvQ10XcAEsQKx.jpg

dinamo-kiev-4-4-besiktas_1265193.png

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Kardeşim neden böyle dayanılmaz acılara, katlanılmaz cezalara yönelik sorular soruyorsunuz... Derdiniz var besbelli ama derdinizi siz yazmadan biz bilemeyiz ve eğer elimizden bi şey de gelmez o zaman. :(

Hem katılıyorum, ruhsal olarak bunalımlı olan bireyler bu tür paylaşımların yanlış taraflarına inanıp denemeler yapabilirler ve geri dönülemez acılar vuku bulur, kimse böyle olmasını istemez..?

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Koskoca abd başkanı bile dezenfektan için derse diğer insanlar napsın :D

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
denemedim ama ölmez heralde bide hangi manyak yanında 10-15 ml tiner taşıyor + nasıl suya karıştırıyor hadi bir şekilde döküldü + hangi manyak içer

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,972
Mide Bağırsak bakterilerini mahvetmenin en etkili yolu.
Az az içe içe vucudun bağışıklık kazanır tinere karşı.
Sonra Tiner üretir vücudun bir şişeye doldurup satarsın.

Kiboline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
52
Teknoloji forumunda tiner içme postu açan bile gördüm ya ne diyeyim.. Hakkı reisin buraya bi çeki düzen vermesi gerekiyor. Yoksa ben bir teknoloji forumundan çok şey mi bekliyorum?

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Kısa vadede körlük, baş dönmesi , mide yanması , halüsinasyonlar.
Uzun vadede karaciğer ve böbrek hasarı , aritmi ve sinir sisteminde hasara yol açar.
Çünkü tiner saf bir madde değil, içinde alkol , keton , ester , hidrokarbon gibi insan sağlığına zarar veren maddeler bulunur.

Redlonmas

Spectator
Reaksiyon puanı
3,093
benim küçük kuzenim kafaya dikti su zannedip. Balkon'da idi hemen koştuk baktık birde ne görek tiner yerde. Hem üzerine dökmüş hemde 1 çay kaşığı kadar içmiş. Hastaneye götürdük, göğüs'ü yanmıştı.
hastende kaldı 2 gün. fazla birşey olmadı ama kanda pıhtı yapabilme şansıda varmış.(Annem Hemşire o Anlattı.)