Bu konuyu okuyanlar

CRL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhabalar, yaklaşık bir senedir TikTok da Call of Duty Warzone oyun içeriği yapıyorum. Videolarımın kaliteleri her zaman 1080p 60 fps. Normalde videolar paylaşınca 1080p den 720p ye düşüyordu ama görüntü de fazla bozukluk olmuyordu. Yaklaşık son 1, 1 buçuk aydır videolarım paylaştığım zaman 720p ve 30 fps e düşüyor fakat görüntü eski videolardan birazdaha bulanıklaşıyor. Uygulamayı sildim yükledim telefonun wifideki ıp adresini falan yeniledim ama sorun bi türlü çözülmedi. İnternet hızım 100 mbps upload hızım 8. İnternetten dolayı olacağını sanmıyorum. Sorunun çözümünü aradım fakat hiç bu sorunla karşılaşan biri görmedim. Sorun içeriğimi kötü etkiliyor. Yardımcı olmanızı rica ediyorum. Teşekkürler

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
27
Merhaba, öncellikle videolarınızı editlemek için hangi programları kullanıyorsunuz? Instagram üzerinden edit yapıp kaydediyorsanız TikTok bilinçli şekilde kalite düşürüyor.

CRL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba, öncellikle videolarınızı editlemek için hangi programları kullanıyorsunuz? Instagram üzerinden edit yapıp kaydediyorsanız TikTok bilinçli şekilde kalite düşürüyor.
Videolarımı daha kolay olduğu için telefondan editliyorum. Videoları başka hiçbir yerde paylaşmıyorum. Editleyip TikTok a yüklüyorum. Uygulama olarak CapCut kullanıyorum. Uygulamadan çıkardığım videolar gayet kaliteli galeride falan normal. Ama TikTok ta paylaştığım zaman video fps i düşüyor. Bende bir gün iki gün normal görünüyor ama başka hesaplardan baktığım zaman kalite düşmüş gözüküyor. Uygulama yetkililerine rapor gönderdim ama fazla ilgilenmediler.

Son mesajlar