Yardım TikTok kitlesi neden kötü?

Bu konuyu okuyanlar

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Maalesef insanlardan dolayı. Artık çok belli ki insanlar akıllanacağına tam tersi oluyor. O uygulamanın suçu yok, asıl insanlar kendisi boş şeyler yapıyor. Sonuçta kendi akılları ve düşünceleri vardır illa ki. Zaten bu 2000'li yıllar ya da 21.yüzyıl hiç sevmediğim dönemler. Ama yine maalesef ki yaşıyorum bu dönemde. Çok saçma şeyleri insanlar sevebiliyor. Ama keşke dünya sorunları, mesela küresel ısınma yani sıcaklıkların artması veya doğayı korumak için bu kadar herkes uğraşsa daha güzel olurdu her şey.

jasonoleragg

Doçent
Reaksiyon puanı
175
yaşları küçük hep bazen biryere gittiğimde görüyorum 7-10 yaş arası çocuklar bakıyor 20 yaşının üstünde tiktok kullanan hiç görmedim

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
Kullandıkça ellerine ne geçecek‽

bruhmomentumtr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
küçük yaş çocukların hayali herkes tarafından görünmek oluyor, ee tabii diğer oksijen israfı yapmadan yaşamayı başaranlarda görünce zombi gibi kitle oluşuyor, böyle durum olmasa sorun olmaz aslında

BatuhanDN

Profesör
Reaksiyon puanı
1,478
Maalesef insanlardan dolayı. Artık çok belli ki insanlar akıllanacağına tam tersi oluyor. O uygulamanın suçu yok, asıl insanlar kendisi boş şeyler yapıyor. Sonuçta kendi akılları ve düşünceleri vardır illa ki. Zaten bu 2000'li yıllar ya da 21.yüzyıl hiç sevmediğim dönemler. Ama yine maalesef ki yaşıyorum bu dönemde. Çok saçma şeyleri insanlar sevebiliyor. Ama keşke dünya sorunları, mesela küresel ısınma yani sıcaklıkların artması veya doğayı korumak için bu kadar herkes uğraşsa daha güzel olurdu her şey.
Doğrudur

Reaksiyon puanı
1,768
Aslında uygulama eğlence amaçlı kurulmuştu uygulamayı yapanlar bile böyle olacağını bilmiyodu sonrada saçma sapan hareket yapan ordusu uygulaması olmuştu.
Uygulamayı yapanları bilmem de pazarlamacıları bunun olması istiyordu reklamlarda sürekli saçma sapan videolar çıkarıyorlar özellikle tiktok ilk palazlandığı zamanlar o kadar saçma reklamlar vardı ki...

Reaksiyon puanı
20
diğer sosyal medya platformlarına göre daha fazla kazandırdığı için içerikler berbat hale gelmekte ve prim için yanıp tutuşanlar bulunmakta.

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,927
Çekilen videolara göre değişir ancak genel olarak kitleyi ele aldığımız zaman olumlu bir sonuç ortaya çıkmıyor.

Zexus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
İnsanaların bildiği tiktok dipsiz çukurudur. Tiktok sana neyi seversen istediğini verir. Film kesitlerimi film paylaşanda var film kesiti paylaşanda. Valorant ise valorant videoları önüne çıkar.

Pain_

Doçent
Reaksiyon puanı
654
Cop kutudu ama icinde 1 gram altin var.